Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Dotacje pod choinkę

Niemal 100 tysięcy złotych podzielili wczoraj radni w ramach dotacji dla łomżyńskich klubów sportowych. Najwięcej pieniędzy – 45 tys zł – otrzymał Łomżyński Klub Sportowy na szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej.


Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka”, na rozgrywki w II lidze piłki siatkowej kobiet, otrzymał z miasta 35.000 zł. Znacznie mniej – bo 10 tys zł zasili konto Sportowego Klubu Tenisa Stołowego na organizację turniej barażowy o wejście drużyny AZS PWSIP Wałkuscy Łomża do I ligi tenisa stołowego. Najmniej pieniędzy – jedynie 5 tys. zł – otrzyma Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej na organizację Miejskiej Liga TKKF w piłce siatkowej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę