Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS decydujące starcie

Dziś wieczorem okaże się jakie będą najbliższe losy Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Na specjalnym zebraniu mają spotkać się działacze klubu, prezes Browaru Łomża, prezydent Miasta i biznesmeni, którzy w ostatnich latach w większym lub mniejszym stopniu wspierali klub i jego drużynę piłkarską. Głównym celem spotkania jest określenie „realnego” budżetu klubu w przyszłym roku.

Spotkanie zorganizowano na prośbę Browaru Łomża. Maciej Rybicki, dyrektor generalny Royal Unibrew Polska i osoba tymczasowo zarządzająca Browarem Łomża, chce przekonać się na ile realne jest wdrożenie w życie zaproponowanego przez klub „Partnerstwo na rzecz ŁKS Browar Łomża”. Zgodnie z tym dokumentem przyszłoroczny budżet klubu ma się opierać na trzech filarach. Pierwszym z nich jest główny sponsor – Browar Łomża, drugi to samorząd miasta, a trzeci pozostali sponsorzy i sympatycy klubu. Browar Łomża godzi się na taki układ o ile pozostałe dwa jego „elementy” także wywiążą się ze swoich zobowiązań.
Działacze klubu mają nadzieje, że dziś uda się wreszcie określić realny budżet drużyny na przyszły rok.

Klub to jedno, a drużyna to drugie
Tymczasem dziś półroczne kontrakty z Wisłą podpiszą Łukasz Adamski i Tomasz Łuba, pomocnicy ŁKS Łomża. To kolejni zawodnicy, którzy opuszczają drugoligową drużynę Łomży. Wcześniej z  drużyny odszedł Podbeskidzia Bielsko-Biała przeszedł Damian Świerblewski, a do Ameryki powrócił John Raus. Nowej drużyny intensywnie poszukują także bramkarz Kamil Ulman, Przemysław Mądry i Maxwell Kalu.
To wszystko sprawia, że nowy trener ŁKS-u Łomża, który ma zostać oficjalnie zaprezentowany jutro będzie miał problem ze skompletowaniem jedenastki. Trenerem  ŁKS-u Łomża ponownie ma zostać Czesław Jakołcewicz.

Czesław Jakołcewicz trenerem drugoligowego ŁKS-u był od sierpnia 2006 roku do końca kwietnia 2007 roku. Pod jego wodzą łomżyńscy piłkarze w 24 meczach odnieśli 6 zwycięstw i 9 razy zremisowali.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę