Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

„Dziki” wchodzi do gry

Główne zdjęcie
Rafał Boguski (fot. archiwum)

Rafał Boguski może być odkryciem tureckiej wyprawy Leo Beenhakkera – pisze SuperExpress. - Jeszcze dwa lata temu ten chłopak grał w trzeciej lidze, w Łomży. Od tego czasu poczynił niesamowite postępy - chwali go na łamach dziennika Bogusław Kaczmarek, asystent holenderskiego trenera. - Oj, mało jest tak wszechstronnych piłkarzy w naszej lidze - dodaje. Rafał Boguski wychowanek ŁKS Łomża wyleciał wczoraj wraz z piłkarską reprezentacją Polski na zgrupowanie w tureckiej Antalyi.

Boguski jest jednym z ośmiu pomocników, których do Turcji zabrał selekcjoner Leo Beenhakker i jak pisze SuperExpress to on ma największe szanse na pokazanie się.
- Może grać jako napastnik, w środku pola i na skrzydłach. Idealnie pasuje do krakowskiej, - kombinacyjnej piłki. W tłoku czuje się idealnie, wszędzie go pełno. Piłkarskie ostrogi nałożył mu w Bełchatowie Orest Lenczyk. Dał mu świetną szkołę piłki – opisuje Boguskiego Kaczmarek.
SuperExperss zauważa, że Boguski nosi pseudonim Dziki. Mamy nadzieję, że będzie miał dziką ochotę na zrobienie kariery – pisze gazeta.

Zgrupowanie w Turcji będzie trwało tydzień. W jego trakcie Polacy rozegrają dwa mecze: 12 grudnia kontrolny z drugoligowym tureckim zespołem Anatlyaspor i 15 grudnia oficjalny, towarzyski z reprezentacją Bośni i Hercegowiny.

Rafał Boguski na 23 lata. Wiosna 2006 roku z trzecioligowego ŁKS-u Łomża trafił do pierwszoligowej Wisły Kraków, skąd na jeden sezon został wypożyczony do GKS Bełchatów. To w tym zespole strzelił pierwsze bramki w Orange Ekstraklasie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę