Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Porażka Jedynki w Radomiu

Siatkarki UKS „Jedynaka” Łomża grając na wyjeździe uległy 1 : 3 bardziej utytułowanym zawodniczkom Politechniki Radomskiej. Łomżanki w Radomiu wygrały tylko drugiego seta. W pierwszym, trzecim i czwartym zdecydowanie lepsze były przeciwniczki.

Pierwszy set zakończył się zdecydowaną 25:20 wygraną zawodniczek z Politechniki. W drugim secie łomżanki wzmocniły zagrywkę, a gospodynie nie potrafiły sobie poradzić z odbiorem piłki,  dzięki czemu zawodniczki „Jedynki” szybko uzyskały przewagę i ostatecznie wygrały seta 19 do 25. Porażka zmobilizowała jednak siatkarki z Radomia. W kolejnym secie nie dały podopiecznym trenera Mirosława Skawskiego większych szans wygrywając go aż 25:16. także czwarty set był formalnością – 25:21.
Warto dodać, że radomianki w obecnym sezonie ani razu nie zaznały goryczy porażki, a łomżyńska „Jedynka” debiutuje na drugoligowym parkiecie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę