Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Podobno...?

* Podobno mecenas Domański  (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej w Radze Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej) chcąc zdobyć  pieniądze na zaległy czynsz w SM wysyła masowo wezwania do zapłaty jako odszkodowanie za pomówienia.

* Podobno kontrola Prokuratury i CBA w Urzędzie Miejskim ujawniła nowe , nieznane dotąd „ciemne sprawki” poprzedniej ekipy.

* Podobno były p.o sekretarz Dobrzański zabronił sąsiadowi  zainstalowanie Internetu.

* Podobno b. Burmistrz Zalewski i obecny radny        Kuprel dorabiają jako rybacy u dzierżawcy jeziora         „lecień”.  

* …..Pamulski musi odejść!

Głos Nowogrodzki
pt, 26 października 2007 13:02
Data ostatniej edycji: pt, 26 października 2007 13:04:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę