Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Siatkarki „Jedynki” drugie w Ostrołęce

Siatkarki łomżyńskiej „Jedynki” zajęły drugie miejsce w rozegranym w Ostrołęce turnieju juniorek Milandia Cup. O puchar Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej „Ostrołęka” rywalizowały cztery drużyny. Łomżanki, podopieczne Mirosława Skawskiego, uległy tylko zespołowi MKS MOS Warszawa.


W ostrołęckim turnieju rywalizowały zespoły Nike Ostrołęka, MKS MOS Warszawa, UKS 5 Olsztyn oraz Jedynka Łomża. Łomżanki najpierw  pewnie pokonały siatkarki z Olsztyna, po czym wygrały z drużyną Ostrołęki. Niestety w kolejnym spotkaniu uległy triumfatorkom turnieju, zespołowi MKS MOS Warszawa 17:25 i 20:25. Najlepszą zawodniczką łomżyńskiej ekipy została Patrycja Karpińska.
cz
pon, 08 października 2007 21:48
Data ostatniej edycji: wt, 09 października 2007 09:11:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę