Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Lekkoatletyczny Puchar Polski Anny Rostkowskiej

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska

Rewelacyjnie zaprezentowała się Anna Rostkowska, z klubu Athletics Jakać Młoda, podczas rozgrywanego w sobotę w Toruniu finału Lekkoatletycznego Pucharu Polski. Rostkowska wygrała bieg na 1500m z czsem 4:14,92 wyprzedzając zdecydowanie na ostatniej prostej Joannę Kuś (AZS AWF Katowice) i Dominikę Główczewską (SKLA Sopot).

Zawody w Toruniu to kolejny dobry występ zawodniczki po zeszłotygodniowym starcie w mityngu Pedro’s Cup w Warszawie, gdzie przy przenikliwym zimnie uzyskała 4:13,33 zajmując drugie miejsce za zawodniczką z Wielkiej Brytanii Rebeccą Lynn – brązową medalistką zeszłorocznych mistrzostw Europy z Geteborga.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę