Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Sopot szczęśliwy dla lekkoatletów „Prefbetu Śniadowo”

Sześć medali, w tym trzy złote i aż siedem rekordów życiowych – to osiągnięcia zawodników „PREFBWETU ŚNIADOWO” na mitingu w Sopocie. W rozegranych w środę zawodach poza Polakami wystartowali także lekkoatleci z Niemiec i Izraela. Ośmioro podopiecznych Andrzeja Korytkowskiego wystartowało w sumie w 11 konkurencjach.

Pierwsze miejsca zajęli Justyna Piotrowska w biegu na 800m (czas 2.18,00), Ewa Kazimirska w skoku w dal (wynik 5.58m) i Paweł Olszewski w biegu na 200 m. Ten ostatni zawodnik pobiegł także na dystansie 100m, ale wynik 11.48 nie pozwolił na zajęcie miejsca na podium.  
Bardzo dobrze na tych zawodach sprawiła się także Magdalena Stankiewicz, która ustanowiła dwa rekordy życiowe w biegu na 100m (13.07) i w biegu na 200m, gdzie jej czas (26.33) pozwolił na zajęcie drugiego miejsca.
Również dwa rekordy życiowe ustanowił Krzysztof Baczewski. Pierwszy w skoku w dal -  6.41m, drugi w biegu na 200m – 23.10. W obu tych konkurencjach zawodnik zajmował trzecie lokaty.
Swoje rekordy życiowe w Sopocie ustanowili także Grzegorz Jamiołkowski – 800m, (czas 1.58,62), Łukasz Bronakowski  - 400m, (czas 53.41) i Grzegorz Kakareko – 400m (czas 53.62).
 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę