Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zaczek na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy

Od czwartku do niedzieli tysiąc lekkoatletów z 45 krajów rywalizować będzie w holenderskiej miejscowości Hengelo w 19. Mistrzostwach Europy juniorów. Na miejsce zawodów dotarła już reprezentacja Polski - 29 zawodniczek i 37 zawodników. W tej grupie jest też łomżanin Artur Zaczek zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża.

Artur Zaczek - to największy talent sprinterski, jaki pojawił się na ziemi łomżyńskiej. Uczeń łomżyńskiego „Ekonomika” niespełna miesiąc temu został Mistrzem Polski juniorów w biegu na 100 m.  Podczas mistrzostw Europy wystartuje na swym koronnym dystansie, ale znalazł się także wśród zawodników którzy maja pobiec w sztafecie 4 x 100 metrów.  
Trenerem Narwi Łomża i utalentowanego łomżyńskiego sprintera jest Jan Kotowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę