Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Raz, Dwa, Trzy w Łomży

Obecny od trzynastu lat na rynku muzycznym zespół Raz, Dwa, Trzy zagra dziś w Klubie Muzycznym Yam Caffe w Łomży. Sam zespół należy do najlepszych w kraju. Był wielokrotnie nagradzany przez słuchaczy (złote płyty za albumy „Cztery”, „Czy te oczy mogą kłamać” i „Trudno nie wierzyć w nic” oraz platynowa za „Czy te oczy...”) oraz branżę muzyczną (Fryderyk za album „Niecud”, nominacje do Fryderyków za albumy „Cztery” i „Czy te oczy mogą kłamać” i ostatnio aż pięć statuetek za album „Trudno nie wierzyć w nic”) od lat pozostaje muzyczną alternatywą dla wrażliwego odbiorcy.

Adam Nowak
Adam Nowak
Raz, Dwa, Trzy
Raz, Dwa, Trzy
"Trudno nie wierzyć w nic"
"Trudno nie wierzyć w nic"

Współpracując z najbardziej twórczymi muzykami w kraju (Marcin Pospieszalski, Antoni Gralak, Wojtek Waglewski, Mateusz Pospieszalski) nagrywa płyty, których muzyka zaskakuje wielością barw i użytych środków. Ogromnym atutem pozostają poetyckie teksty lidera grupy Adama Nowaka. Jego dbałość o słowo oraz odpowiedzialność za przekazywane treści powodują że Nowak skutecznie nie poddaje się banałowi pozostając cenionym poetą piosenki.

Po sukcesie płyty „Czy te oczy mogą kłamać” z piosenkami Agnieszki Osieckiej zespół promuje swoją autorską płytę, której producentem muzycznym jest Marcin Pospieszalski.
„Trudno nie wierzyć w nic” z tytułowym singlem jest męską, mocną płytą z piosenkami, które opowiadają o drodze świata do nikąd, lecz ten dość katastroficzny ogląd rzeczywistości nie burzy nadziei tkwiącej w każdym z nas. Prostym, lecz metafizycznym uzupełnieniem całości jest piosenka do tekstu Justyny Korn "Mam imię nazwisko i pracę".
Muzycznie „Trudno nie wierzyć w nic” odwołuje się do wcześniejszych dokonań grupy, przedstawiając jednocześnie nowe, silne i głębokie brzmienie. Znaczne rozszerzenie instrumentarium powoduje, że najnowsza produkcja Nowaka i spółki wymyka się definicjom, kategoriom i uproszczeniom.

”Raz, Dwa, Trzy” dzięki tej płycie pozostaje jednym z najciekawszych i najoryginalniejszych muzycznych zjawisk w kraju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę