poniedziałek, 23 kwietnia 2018 napisz DONOS@
oficjalna internetowa strona zespołu RAZ DWA TRZY www.razdwatrzy.zgora.pl

Skład zespołu:

Adam Nowak – gitara, śpiew Grzegorz Szwałek – pianino el. , akordeon, klarnet Jacek Olejarz – perkusja Jarek Treliński – gitara elektryczna Mirek Kowalik – gitara basowa

Adam Nowak<br>
fot: Andrzej Świetlik
Adam Nowak
fot: Andrzej Świetlik
Liderem grupy muzycznej, lub inaczej - kierownikiem politycznym grupy „Raz, Dwa, Trzy” jest Adam Nowak. Kompozytor, autor tekstów, wokalista, gitarzysta.. Urodzony 28.09.1963 w Poznaniu. Zamieszkały w Toruniu. Prywatnie żonaty, ojciec czworga dzieci. Z życiorysu wynika, że prowadził życie nieustabilizowane.

Pracując w rożnych zawodach ciągle szukał tego najbardziej uniwersalnego. Z wykształcenia technik żywienia zbiorowego był min. kelnerem i garderobianym, aż w końcu na początku lat 90 postanowił tworzyć i śpiewać.

Ceni wyrazistych poetów Villona, Brechta, Brodskiego, Szymborską, ks.Twardowskiego, jak również charyzmatycznych wykonawców piosenek: Wysockiego, Waitsa, Piaf, Cohena i innych.

„Mógłbym śpiewać o miłości, ale po co skoro większość robi to z lepszym, czy gorszym skutkiem. Piszę i śpiewam o swoich wątpliwościach na temat różnych pewności, których nabrałem do tej pory.”
Jego postawa sugeruje, że nie potrzeba niczego udowadniać. Wystarczy szukać i robić to, co ma się do zrobienia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0