Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
oficjalna internetowa strona zespołu RAZ DWA TRZY www.razdwatrzy.zgora.pl

Posłuchaj MP3 z najnowszej płyty zespołu pt. "Trudno nie wierzyć w nic"

Po niebywałym sukcesie płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej "Czy te oczy mogą kłamać "grupa RAZ, DWA, TRZY proponuje swoją pierwszą od pięciu lat studyjną płytę. Zawiera ona jedenaście nowych kompozycji. Muzycznie płyta odwołuje się do wcześniejszych dokonań grupy, choć znacznie rozszerzone zostało instrumentarium (min. instrumenty dęte i smyczkowe). Pewne jest jedno. Zespół Raz, Dwa, Trzy posiada fenomenalną cechę budowania w swoich utworach niezwykłego, pociągającego odbiorców, nastroju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę