Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 31 maja 2023 napisz DONOS@

CORTINA Venator Magnus FCI

CORTINA Venator Magnus (FCI)- ur. 11.04.2005 r. O: ATOS ze Stipek M: SARA z Czarnego Dworu (EBERHARD V. Hege-Haus x ORKA z Czarnego Dworu) Dwuletnia suka o brązowym umaszczeniu, użytkowa, polująca. W pracy szybka, wytrwała i samodzielna. Szeroko i systematycznie okładająca pole, posłuszna, doskonale współpracująca z przewodnikiem. Charakteryzuje się twardą, pewną stójką i zamiłowaniem do pracy w wodzie. Posiada ponadprzeciętną pasję myśliwską, duży temperament i twardy charakter. W stosunku do innych psów zachowuje się poprawnie.

CORTINA
CORTINA
CORTINA (rodowód)
CORTINA (rodowód)
W ocenie sędziów eksterieru…
·          XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Sopot, 12-13.08.2006 r.
 „Głowa w typie. Kończyny w statyce i w ruchu poprawne”- OCENA DOSKONAŁA, lokata II,
·          XXXIII Podlaska Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Białystok, 27.08.2006 r.
„Elegancka suka, o ładnej suczej głowie, dobra linia grzbietu, dobre kątowanie,kończyn przednich i tylnych”- OCENA DOSKONAŁA, CWC, lokata I
·  „X Jesienna  Wystawa Psów Rasowych, Nowy Dwór Mazowiecki, 01.10.2006 r.
Proporcjonalna suka o mocnej kości, dobrze umięśniona, głowa typowa, kufa z lekkim garbonosem, oczy dobrego kształtu, prawidłowa górna i dolna linia z dobrym kłębem i szyją, prawidłowe kątowanie kończyn i przestrzenna harmonijna ich akcja, pojemna klatka piersiowa z dobrym przedpiersiem, szata typowa”- OCENA DOSKONAŁA, NAJLEPSZA SUKA W RASIE, lokata I
 Osiągnięcia…
·          Próby Pracy Wyżłów, Łomża, 30.04.2006 r.- dyplom I stopnia, lokata 2/9, (86 pkt.)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę