Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Seter angielski- portret rasy

pt, 30 czerwca 2006 17:05

Seter angielski jest pięknym psem średniego wzrostu o wyraźnie zarysowanej sylwetce, eleganckim wyglądzie, harmonijnych i zgrabnych ruchach. Cechuje go nadzwyczaj łagodne i przyjazne usposobienie oraz silnie rozwinięty instynkt łowiecki.

SZCZENIĘTA- ur. 03.05.2006 r.

pt, 30 czerwca 2006 23:17

Szczenięta po wybitnie użytkowych rodzicach sprowadzonych z Włoch (BETTI x NUR) są już w nowych domach. Darz Bór

Seterkowa GALERIA

nie, 17 czerwca 2007 09:53

Seter angielski (English setter)- tzw. pies wielkiego pola. Bardzo elegancki pies o dużym temperamencie, świetnym górnym wietrze i przepięknym galopie. Zrównowazony i spokojny, łatwy do ułożenia. W Europie Zachodniej niezwykle popularna rasa psów myśliwskich. Wyróżnia się tam dwie linie: wystawową- psów mocniejszych z bujną szatą, oraz linię użytkową- psów mniejszych i lżejszych, z krótszą szatą.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę