Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

GOMEZ Anons reproduktorem...

nie, 20 sierpnia 2006 10:25

Przedstawiam Państwu Reproduktora… JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STD. GOMEZ Anons- ur. 15.11.2000 r. O: ULF von Rauchenfeld (DOVRAS Leif-Egon x CARLA vom Rauchenstein) M: PRISCILLA z Laskowieckiej Górki (córka Zw. Świata, Wice Zw. Europy)

Jamnik szorstkowłosy- portret rasy

nie, 25 czerwca 2006 17:18

Rzadko kąśliwy czy fałszywy. Lata pracy z ludźmi i dla ludzi wywarły niewątpliwy wpływ na jego psychikę. Szczególnie odmiany szorstkowłose, które do niedawna nie znały domowych pieleszy, gdyż hodowano je tylko do polowań.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę