Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Walczą o drugą ligę

Grając na wyjeździe siatkarki Jedynki Łomża pokonały 3 : 2 LKS Orzeł Kozy w pierwszym z dwóch spotkań o grę w drugiej lidze. Mecz był wyrównany i zacięty. W pierwszym secie łomżanki prowadziły już 21:16, ale go przegrały. Następnie wygrały set drugi, przegrały trzeci i wygrały czwarty. O tym która drużyna jest lepsza zdecydowała tie break, ale i tu nie obyło się bez emocji. Zawodniczki „jedynki” przegrywały 5:8, 9:12 by ostatecznie wygrać go 15:13.

 
Do pełni szczęścia, czyli awansu łomżyńskim siatkarkom brakuje teraz wygranej w drugim spotkaniu. Obędzie się ono w najbliższą sobotę w hali łomżyńskiego gimnazjum przy ulicy Reymonta.

Jedynka Łomża zagrała w składzie: Karpińska, Surawska, Skowrońska, Lubińska, Chomutnik, Sobolewska oraz Śleszyńska.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę