Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 lipca 2024 napisz DONOS@

Awans zapaśników

Trzech młodych łomżyńskich zapaśników zakwalifikowało się Mistrzostw Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach styl klasyczny. W sobotę w Lidzbarku Warmińskim odbyły się eliminacje Makroregionu D do obu imprez. Wśród rywalizujących o awans byli także zapaśnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules.

Od nowego roku obowiązuje nowym podział na regiony. Obecnie obok województwa podlaskiego w skład Makroregionu D wchodzą także województwa warmińsko - mazurskie, kujawsko - pomorskie oraz mazowieckie. Spośród zapaśników UKS „Herkules” rywalizujących na matach w Lidzbarku Warmińskim awans do Mistrzostw Polski w grupie juniorów wywalczył Michał Dulewicz, a do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Robert Zamojski oraz Maciej Cludziński. Trenerami zawodników są Karol Łebkowski i Andrzej Lutrzykowski.
Dodać wypada, że sędzią głównym turnieju był Karol Łebkowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę