Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sukcesy łomżyńskich zapaśników

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy zawodnicy z klubu UKS „Herkules” na rozegranych w sobotę w Grajewie Mistrzostwach Województwa Podlaskiego LZS w Zapasach w Stylu Klasycznym o Puchar Burmistrza Miasta Grajewa. Młodzi łomżanie wywalczyli jedno pierwsze miejsce, dwa drugi i cztery trzecie.

Najlepiej z łomżan zaprezentował sie Łukasz Bajaka, który w wadze do 59 kg w Grajwie nie miał sobie równych. Nieco słabiej, ale i tak bardzo dobrze wypadli także Mariusz Cwalina (waga do 53 kg) i Michał Zduńczyk (waga do 66 kg), którzy zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach wagowych. Kolejni czterej zawodnicy „Herkulesa” zajęli trzecie miejsca. Są to Maciej Roszkowskie (47 kg), Mateusz Jankowski (53 kg), Łukasz Tchórzewski (59 kg) i Łukasz marek (66 kg).
Dodajmy, że zawodnicy UKS „Herkules” są uczniami Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży, a zapasy trenują pod okiem Andrzeja Lutrzykowskiego i Karola Łebkowskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę