czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Suwałki najlepsze, Łomżyński Klub Karate drugi!

Drugie miejsce drużynowo i 22 medale (6 złotych oraz po 8 srebrnych i brązowych) zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate w przeprowadzonych w niedzielę w Łomży VIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin. We wszystkich konkurencjach startowało łącznie 138 zawodników z 5 klubów (Augustów, Białystok, Grajewo, Łomża i Suwałki). Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomża i Starosty Łomżyńskiego. Poniżej prezentujemy wyniki zawodów.

Kadetki młodsze - kata

I miejsce - Dominika Kilian (Suwałki)
II miejsce - Natalia Sieniawska (Łomża)
III miejsce - Karolina Mroczkowska (Łomża)

 

Kadeci młodsi - kata

I miejsce - Adam Kawka (Augustów)
II miejsce - Dawid Burzyński (Suwałki)
III miejsce - Angelo Miller (Łomża)

 

Kadetki - kata

I miejsce - Karolina Zajkowska (Łomża)
II miejsce - Edyta Pankowska (Łomża)
III miejsce - Paula Jerszewska (Łomża)

 

Kadeci - kata

I miejsce - Marcin Sturgulewski (Augustów)
II miejsce - Maciej Tercjak (Łomża)
III miejsce - Marek Kilian (Suwałki)

 

Młodziczki - kata

I miejsce - Ewa Ciszewska (Augustów)
II miejsce - Aleksandra Czerwiecka (Suwałki)
III miejsce - Aleksandra Stańczuk (Suwałki)

 

Młodzicy - kata

I miejsce - Mateusz Krejpcio (Suwałki)
II miejsce - Kacper Apalko (Suwałki)
III miejsce - Dawid Łukawski (Augustów)

 

Juniorki młodsze - kata

I miejsce - Kamila Mazur (Suwałki)
II miejsce - Dominika Lisiewicz (Suwałki)
III miejsce - Aneta Lisiewicz (Suwałki)

 

Juniorzy młodsi - kata

I miejsce - Gerard Will (Suwałki)
II miejsce - Michał Butyłkin (Suwałki)
III miejsce - Łukasz Sieńko (Suwałki) 

 

Kadetki (open) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Edyta Pankowska (Łomża)
II miejsce - Karolina Zajkowska (Łomża)
III miejsce (ex) - Ewelina Kozłowska (Łomża) i Izabela Chaberek (Łomża)

 

Kadeci (-45 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Marcin Sturgulewski (Augustów)
II miejsce - Mateusz Smykowski (Suwałki)
III miejsce (ex) - Adam Kalinowski (Łomża) i Damian Milewski (Suwałki)

 

Kadeci (+45 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Patryk Ramotowski (Łomża)
II miejsce - Maciej Łepkowski (Łomża)
III miejsce (ex) - Marcin Ćwikłowski (Łomża) i Daniel Kimszal (Suwałki)

 

Młodziczki (open) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Ewa Ciszewska (Augustów)
II miejsce - Idrisli Firandiz (Łomża)
III miejsce (ex) - Magdalena Dzierniejko (Białystok) i Karolina Chaberek (Łomża) 

 

Młodzicy (-50 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Maciej Roszkowski (Łomża)
II miejsce - Marcin Moroz (Augustów)
III miejsce (ex) - Jan Podurgiel (Suwałki) i Bartłomiej Jankowski (Augustów)

 

Młodzicy (+50 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Dawid Łukawski (Augustów)
II miejsce - Łukasz Lubiejewski (Łomża)
III miejsce (ex) - Mateusz Krejpcio (Suwałki) i Bartłomiej Smyk (Augustów)

 

Juniorki młodsze (-55 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Aleksandra Zajkowska (Łomża)
II miejsce - Agnieszka Wyszyńska (Augustów)
III miejsce (ex) - Martyna Olszewska (Suwałki) i Anna Walicka (Białystok)

 

Juniorki młodsze (+55 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Kamila Mazur (Suwałki)
II miejsce - Klaudia Bułajewska (Suwałki)
III miejsce (ex) - Aneta Lisiewicz (Suwałki) i Dominika Lisiewicz (Suwałki)

 

Juniorzy młodsi (-70 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Gerard Will (Suwałki)
II miejsce - Łukasz Sieńko (Suwałki)
III miejsce (ex) - Piotr Kozłowski (Suwałki) i Piotr Zdancewicz (Suwałki)

 

Juniorzy młodsi (+70 kg) - kumite lekki kontakt

I miejsce - Michał Butyłkin (Suwałki)
II miejsce - Sylwester Sieniawski (Łomża)
III miejsce (ex) - Łukasz Puczko (Białystok) i Kamil Sójkowski (Suwałki)

 

Kumite kobiet (open)

I miejsce - Iwona Sturgulewska (Augustów)
II miejsce - Katarzyna Zambrowska (Białystok)
III miejsce - Justyna Frąckiewicz (Białystok)

 

Kumite mężczyzn (-70 kg)

I miejsce - Kamil Mieczkowski (Łomża)
II miejsce - Krzysztof Rychtarczyk (Augustów)
III miejsce - Łukasz Raban (Białystok)

 

Kumite mężczyzn (-80 kg)

I miejsce - Konrad Will (Suwałki)
II miejsce - Marek Szczepańczyk (Suwałki)
III miejsce - Bartłomiej Oszmański (Białystok)

 

Kumite mężczyzn (+80 kg)

I miejsce - Paweł Lewkowicz (Suwałki)
II miejsce - Marcin Wasilewski (Suwałki)
III miejsce - Grzegorz Fabrycki (Grajewo)

 

Drużynowo

I miejsce - Suwałki

II miejsce - Łomża

III miejsce - Augustów

 

Najlepsza zawodniczka: Iwona Sturgulewska (Augustów)

Najlepszy zawodnik: Paweł Lewkowicz (Suwałki)

 

 

191007024330.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę