Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomżanki opanowały podium

Główne zdjęcie
Żelazna - Listwon półfinał kobiet

Bardzo dobrze zaprezentowały się łomżyńskie tenisistki stołowe podczas rozegranych w Suchowoli Indywidualnych Mistrzostwa Seniorów Województwa Podlaskigo w Tenisie Stołowym. Wśród kobiet zawody wygrała Alina Żelazna, która na podium wyprzedziła Monikę Narolewską i Katarzynę Listwon. Wszystkie trzy tenisistki są zawodniczkami SKTS Wałkuscy Łomża. Wśród mężczyzn najlepsi z łomżan uplasowali się w połowie tabeli

Żelazna Listwon finał debla kobiet
Żelazna Listwon finał debla kobiet
W zawodach wzięło udział w sumie około 80 tenisistów stołowych z 9 klubów. Wśród kobiet łomżanki były bezkonkurencyjne. Na osiem zawodniczek SKTS-u biorących udział w rozgrywkach, aż sześć znalazło się w pierwszej dziesiątce turnieju. Poza indywidualnymi pierwszym, drugim, trzecim i czwartym miejscem (Weronika Łuba) łomżanki także bezkonkurencyjne  były w deblu - pierwsze miejsce zajęła para Narolewska – Łubna przed Żelazną i Listwon i oczywiście drużynowo.

Mistrzostwa w Suchowoli łomżanom poszły znacznie słabiej niż łomżankom. Na 43 rywalizujących mężczyzn najlepsi z naszych Michał Ignaczewski i Tomasz Kozłowski uplasowali się w połowie tabeli, a dwaj koleni zawodnicy SKTS-u Wałkuscy Łomża Mariusz Sierzputowski i Marcin Krajewski ją zamknęli.

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę