Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Radny zaprasza...

Po sukcesie pierwszego spotkania radny Tadeusz Zaremba zaprasza na następne... Tym razem tematem rozmowy ma być: „Łomża miastem wspierającym inicjatywy oddolne”.

Spotkanie podobnie jak poprzednie składać ma się z dwóch części. Pierwsza „wirtualna” rozpoczyna się właśnie teraz. Radny prosi o wypowiedzi na ten temat poprzez dodawanie komentarzy do tej informacji. (na dole strony).
Druga część „klubowa” spotkania odbędzie się w środę 28 lutego 2007 w godzinach 18.00 – 19.30 w sali konferencyjnej Hotelu GROMADA (POLONEZ) w Łomży.

Ci z Państwa, którzy zechcieliby wziąć udział w części „klubowej” proszeni są o wysłanie krótkiego e-maila do radnego: tadeusz@zaremba.pl

Aby uporządkować „wirtualną” dyskusję radny Zeremba proponuję, by tematyka Państwa wypowiedzi koncentrowała się wokół czterech pytań, gdyż pozwoli to na szybkie wypracowanie spójnego zestawu wniosków.

1. Jakie (które) inicjatywy oddolne szczególnie warte są szczerego wsparcia (nie tylko przez Samorząd)?

2. Jaki model miejskiego systemu wspierania inicjatyw oddolnych mógłby zachęcać nasze lokalne środowisko do większej aktywności?

3. Które z obecnie dostępnych form wspierania inicjatyw działają dobrze, a które wymagają usprawnienia?

4. Co powinno być zrobione, by stwierdzenie „Łomża miastem wspierającym inicjatywy oddolne” odpowiadało rzeczywistości? 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę