Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Piłkarze z łomżyńskiego starostwa najlepsi

Główne zdjęcie
Zwycięska reprezentacja starostwa z pucharem i wójtem Miastkowa

Reprezentacja piłkarska starostwa łomżyńskiego zwyciężyła w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Miastkowa. W sobotę i niedzielę w zmaganiach zmagań uczestniczyło 18 drużyn. Byli to przede wszystkim mieszkańcy gminy Miastkowo i powiatu łomżyńskiego, ale nie zbrakło także miłośników piłki nożnej z gmin i powiatów ościennych z województwa podlaskiego.


W pierwszym dniu imprezy odbyły się eliminacje drużyn młodzieżowych. W sumie udział w nich wzięło sześć drużyn. Do finału weszły już tylko cztery. Po rozegraniu zaciętych spotkań na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna FC Derby. Drugie miejsce przypadło drużynie Raki Juniorzy, a trzecie Sokołów Nowa Wieś I.
Statuetkę „Króla Strzelców” otrzymał Przemysław Żebrowski zawodnik FC Derby, który mógł się poszczycić zdobyciem 9 bramek. Statuetkę „Najlepszego Bramkarza” zdobył Daniel Gwiazda zawodnik Sokołów Nowa Wieś I.

Drugi dzień zmagań sportowych upłynął pod znakiem eliminacji drużyn powyżej 16 roku życia. Do walki stanęło 12 drużyn: Lokomotiw, Agonia, GKS Miastkowo, Drogoszewo, Sokołów Nowa Wieś, ULKS Ołdaki I, ULKS Ołdaki II, Łomża, Dream Team, LZS Raki, Starostwo Łomża, GT04.
W finale znalazły się już tylko 4 drużyny w tym grupa zawodników reprezentujących Starostwo Powiatowe w Łomży.
Po zaciętej walce ostatecznie I miejsce zajęła drużyna „Starostwo Łomża”, która także zdobyła puchar przejściowy Wójta Gminy Miastkowo. Kolejne miejsca zajęły: II miejsce – drużyna GT04, III miejsce – zespół ULKS Ołdaki II. Statuetkę „Króla Strzelców” otrzymał Roman Terlikowski z ULKS Ołdaki II, a „Najlepszego Bramkarza” Hubert Długołęcki z drużyny GT04.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę