czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

wczoraj pro prezydencki portalik mylomza donosił : Miasto Łomża w tym roku bez kredytu


... a dziś : Czar prysł, dług Łomży będzie jeszcze większy
https://4lomza.pl/index.php?wiad=53917

W czwartek ratusz głośno ogłaszał, że w tym roku miasto nie musi zaciągać planowanego na ten rok 10-milionowego kredytu, a w piątek okazało się, że planowany na przyszły rok kredyt miasta ma wynieść 30 milionów złotych, czyli o 10 milionów więcej niż dotychczas zakładano. Tym samym zadłużenie Łomży na koniec 2020 roku przekroczy już 156 milionów złotych. Już teraz władze miasta planują zaciągnięcie kolejnego kredytu w wysokości 20 milionów w 2021 roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Niech teraz łomżyńskie społeczeństwo zada sobie pytanie: z czyich pieniędzy będzie spłacane zadłużenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Z bankowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

czy swoje długi spłacasz kolejnymi kredytami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

No to osiedlimy arabskich imigrantów i będą na nas robili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

to zaproś do swojego prywatnego domu i na swoje utrzymanie i na swoją odpowiedzialność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Ja mam małą kawalerkę ale u ciebie by się zmieścił i twoja laska by miała zajęcie jak będziesz w pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Twój pomysł o arabskich imigrantach to ich przyjmuj i daj im luksusy za swoje pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

ciekawe co by powiedział na ten pomysł sprowadzenia do kawalerki
arabskich imigrantów, murzyński partner Autor: nie`dotyczy ?

a może on lubi jak go biorą na dwa baty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Głodnemu chleb na myśli. Ja o batach nic nie pisałem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Sami sobie wybraliście prezydenta a teraz narzekacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Jak wy to teraz robaczki spłacicie ? Już mi was żal jak sobie pomyślę że żrecie trawę, bo musicie spłacać długi miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

na szczęście na obecnego prezydenta Łomży głosu nie oddałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

A to nie jest przypadkiem tak że miasto \"nie musi\" zaciągać kredytu w tym roku bo marszałek odrzucił ich wniosek o elektromobilnośc i wkład własny okazał sie zbędny?
Jak tak samo skutecznie będą składać wnioski o dofinansowanie w przyszłym roku to tez kredytów nie trzeba będzie zaciągać.
__________________-

... & vice versa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rolowanie długu miasta w wykonaniu ekipy Chrzanowskiego ...

Władze miasta zrezygnowały z zaciągania planowanego na ten rok kredytu w wysokości 10 milionów złotych. To pierwszy przypadek od 10 lat, gdy dług miasta spada, a nie rośnie.
Na koniec roku zadłużenie budżetu Łomży ma wynieść 136 milionów 899 tysięcy 660 złotych i 75 groszy. Niestety, zaplanowany na przyszły rok przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego kredyt miasta ma wynieść 30 milionów złotych.
W efekcie zmiany zadłużenie Łomży na koniec 2020 roku – po spłacie 10,8 mln zł rat kredytu - ma przekroczyć 156 milionów złotych. Władze miasta już teraz planują zaciągnięcie kolejnego kredytu w wysokości 20 milionów w 2021 roku.
Okazuje się, że szybko zadłużają się także miejskie spółki. Dziś trzy największe mają zaciągnięte kredyty na ok. 22 miliony i zgody władz na zaciągnięcie kolejnych jeszcze większych pożyczek.

https://4lomza.pl/index.php?wiad=53954

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org