wtorek, 23 kwietnia 2019 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

Niby dwie godziny rozmawiał z prezesem Kaczyńskim ... podobno taka wizyta miała miejsce w ubiegły czwartek,
prawda to ?

... jak donosi pro prezydencki portalik :
Według naszych informacji prezydent Mariusz Chrzanowski nie został jednak wyrzucony z szeregów Prawa i Sprawiedliwości, o czym donosiły w trakcie ubiegłorocznej kampanii wyborczej lokalne media. Postanowiliśmy więc zapytać o jego status w Biurze Zarządu Okręgowego PiS w Białymstoku. Czekamy na odpowiedź!

I to się nazywa rzetelne dziennikarstwo ?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

A ja już myślałem , ze wziął sobie do serca instrukcję SATANKYego i poszedł na Nowogrodzką w Łomży :)
Wychodzi na to, ze pis do wojny totalnej tak się przygotował, ze nawet nie jest wiadomo kto należy do pis. Chrzanowski w partyzantce głęboko zakamuflowany ;) Tego chaosu, to i Moskwa nie ogarnie

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

e tam, ogarnie - tylko trzeba być w temacie , przecież były oficjalne komunikaty władz PiSu, a tylko pro prezydencki portalik tego nie wie :)))

o, masz i tu :
\" Prezydium zarządu okręgowego PiS na podstawie statutu partii, podjęło uchwałę o wykluczeniu Mariusza Chrzanowskiego z Prawa i Sprawiedliwości - poinformował Marcin Kamieński z biura regionalnego PiS w Białymstoku.\"

jaki i :
\" Mariusz Chrzanowski nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Jest uchwała prezydium Zarządu Okręgowego PiS w Białymstoku o usunięciu go z partii – mówi Jarosław Zieliński, poseł, wiceminister MSWiA, ale także członek władz wojewódzkich i Komitetu Politycznego PiS. - Chrzanowski dzisiaj jest prezydentem Łomży, ale nie jest prezydentem z PiS. Nie ma nic wspólnego z PiS – podkreśla Zieliński dodając, że zabrakło mu „cnoty cierpliwości, rozwagi i lojalności wobec własnej partii”.\"

Mnie ciekawi inna sprawa . Jak teraz czują się wyborcy Chrzanowskiego, którzy głosowali przeciw PiSowi ?
... oszukani ?

Głosowałem na pana Chrzanowskiego, a nie na panią Muzyk. I partia nie ma tu nic to tego, głosowałem na konkretnego człowieka, a nie na partię.
Czuję się świetnie i kompletnie nie interesuje mnie czy będzie należał do PiS czy nie.

ty, tak - ale poczytaj komentarze innych głosujących na M.Ch.
pod artykułem : \" Prezydent Chrzanowski spotkał się z prezesem Kaczyńskim? \" na myMario :))))))))))))))))))))))))))
... a tu na naszym forum o setkach postów zapomniałeś ?
Ludzie nawoływali się by zaprotestować przeciw polityce PiSu i zagłosować wbrew woli centrali z Nowogrodzkiej .

A Gowin jest Ministrem Obrony. Ktoś tu łże jak pis.

Art. 44. Bieg przedawnienia przestępstw
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r
Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych

Ja nie głosowałem przeciw PISowi ale przeciw pani Muzyk i pewnie zdecydowana większość tak zrobiła. A jak widzisz to zdecydowana różnica. Chociaż w pierwszej turze głosowałem na zupełnie kogoś innego.

to.ty4
nie chce mi się odszukiwać twoich wPiSów, jednak pamiętam jak POsłusznie niczym POkorne cielę dostosowywałeś się do PiSlamskich wskazówek przekonując do POparcia Muzykowej,
ja głosowałem na Chrzana wyłącznie dlatego, że to wywołało bolesną kolkę w opasłych, biskupich, brzuchach i było wbrew POleceniu karłowatego dyktatora

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Na tym polega problem paplaka - on jest wbrew i żeby biskupi dostali kolki

Mowa nienawiści jest wtedy kiedy ty obrażasz paplaka, s-picza, gumniaka, złomeksa, atbisa - jakie tam jeszcze klony paplaka istnieją na tym forum?

Natomiast kiedy paplak i wszystkie klony jego obrażają ciebie, to nie jest mowa nienawiści, tylko dążenie do wolności słowa i słuszna krytyka.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Autor: paplik (---.static.arubacloud.pl)
Data: 22-01-19 08:03

to.ty4
nie chce mi się odszukiwać twoich wPiSów, jednak pamiętam jak POsłusznie niczym POkorne cielę dostosowywałeś się do PiSlamskich wskazówek przekonując do POparcia Muzykowej,

Poszukaj, nie widzę problemu.
Nigdy nie popierałem Muzyk, a wręcz przeciwnie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

190409014858.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0