piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

a ja wlasnie bylam ze swoim towarzystwem w Perle i to na (gornej sali )i to co wypisuje MASTER to glupoty!!!!!! co do jego wypowiedzi na temat sylwestra w perle to wrecz przeciwnie; mila obsluga ,bardzo dobre jedzenie,przepiekny wystroj,konkursy z nagrodami,przygrywal bardzo dobry zespol:podobno z Bialegostoku,tylko grali troche za glosno ,ale to i dobrze bo poszlismy tam sie pobawic a nie jak w/w Master przesiedziec cala noc pod sciana a pozniej na forum narzekac:) jak najbardziej polecam i za rok tez tam ide! oooo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

popieram, kto tam się opowiedział w radzie za tym projektem ten powinien bulić, w końcu czemu ja mam płacić za nie znajomość przepisów radnych

jako osoba prywatna ja bym zapłacił, ale już jako radny nie? gdzie tu logika?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

niestety łomżyńska młodzież rock'n'rollowa zmuszona jest chodzić boso...
Smutne, ale prawdziwe. Dr.Martens to były czasy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

Zgadzam się z Anitką też byłem na górze i było fajnie tylko część towarzystwa zachowywała się jakby była na stypie albo co najmniej byliby doradcami w rządzie Tuska:))))
Ale jak to mówią złej baletnicy to i rąbek u spódnicy...:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

A o czym tu zresztą mówić z kasztanami takimi jak ten zezowaty jak kołtun się nie umie dobrze wysłowić: ZAKŁADAJTA!!!;)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=580392

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

dokladnie j/w od przyjmowania skarg sa odpowiednie dzialy jak ktos wspomnial np.kierownik zmiany tam bylo sie udac,a nie wyzalac sie i skargi czy ostrzezenia skladac na forum jestes niepowazna tak postepujac,jezeli masz cos do kogos to powiedz to w cztery oczy a nie za plecami obgadujesz i przestrzegasz innych!!! ciekawe jeszcze czy slusznie...moze po okresie swiatecznym nie doszlas jeszcze do siebie i widzisz nie to co trzeba...;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

podpinam się pod pytanie. Kto zna dobrego ortopedę, który zbada człowieka a nie głupio się uśmiechnie i lek przeciwbólowy przepisze i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

a czemu nie można głosować normalnie tylko trzeba mieć facebooka bądź pocztę na google? co to za zjebana polityka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

:DDDDD uderz w stół a nożyce same się odezwą:DDDDDDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org