sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .

a ja wlasnie bylam ze swoim towarzystwem w Perle i to na (gornej sali )i to co wypisuje MASTER to glupoty!!!!!! co do jego wypowiedzi na temat sylwestra w perle to wrecz przeciwnie; mila obsluga ,bardzo dobre jedzenie,przepiekny wystroj,konkursy z nagrodami,przygrywal bardzo dobry zespol:podobno z Bialegostoku,tylko grali troche za glosno ,ale to i dobrze bo poszlismy tam sie pobawic a nie jak w/w Master przesiedziec cala noc pod sciana a pozniej na forum narzekac:) jak najbardziej polecam i za rok tez tam ide! oooo :)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
-speech 21-01-19 19:17 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
Belzebubik 21-01-19 20:56 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
-speech 21-01-19 21:39 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
to.ja4 21-01-19 21:45 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
-speech 21-01-19 22:16 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
ziomex 21-01-19 22:47 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
to.ja4 21-01-19 22:56 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
paplik 22-01-19 08:03 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
Lobo 22-01-19 08:17 
 Re: Konkurencyjny portalik podał informację o wizycie prezydenta CHRZANOWSKIEGO na Nowogrodzkiej .   
to.ja4 22-01-19 10:01 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org