piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kondukt żałobny.

najpierw wojna BL i BLM, teraz wojna płci ... forumowicze opamiętajcie się !!! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

ej elrob jaka wojna :)
zwyczajowa wymiana poglądów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

alrob

przecież to tylko zabawa, taka gra słów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

nie, to nie kłotnia tylko wymiana poglądów :)) i jeszcze przy okazji ja się tłumaczę czemu jestem zołzą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Mrauuu ... natury nie oszukasz ... mężczyźni szybciej reagują - oczywiście nie wszyscy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Mrauuu no niektóre kobiety napewno są zdzirami, nawet kilka znam osobiście wśród swoich "znajomych" ale i męzczyźni potrafią być jednym słowem bydlakami...istnieją i tacy i tacy, ale wracając do tematu zołza a zddzira to jest duuuża różnica. Ja jestem tylko zołzą:) Życie mnie nauczyło..jak nią nie byłam to dostawałam nie źle za swoją naiwność, teraz role troszkę sie odwróciły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Czytałem tez ten artykuł ... Miło ze napisali coś o Łomży ... Tak cudze chwalimy swego nie znamy. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

mam skierowanie na CITO czyli powinni przyjac jak najszybciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

przynajmniej życie nie jest nudne i monotonne - odrobinka nienawiści, a potem przepraszanie się do białego rana ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

no...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Paplik wypowiedź git!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Prawie każdy zespół ma w swojej ofercie saksofon. Ja ostatnio byłam na weselu, gdzie grał zespół Boss- rewelacyjnie grał Pan na saksofonie.
Zespół na wesele to rzecz gustu i upodobań. Poszukaj stron z zespołami, posłuchaj i zobaczysz co Ci się podoba. Było już wiele postów na temat
Poczytasz i na pewno coś wybierzesz co Ci się spodoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Sosnowa 1 Auto-Klinika, bez problemu Ci to zrobi. Koszt podejrzewam, że 250-300 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

czarny anioł, Ciebie chyba pogięło ?

wdać się w romans z mężatką OK, ale żeby od razu zostawić dla niej całe dotychczasowe życie ?

jak już się raz sparzyłem to uparcie będę pchał paluchy w ogień ? trzeba być durniem, po co od razu zaczynać na nowo i odnowa ?

... można jeszcze i trafić z deszczu pod rynnę,

ot, tak niezobowiązująco czemu nie, ale - nie licz mała nie licz , ja już znam te Wasze numery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

podaj PIN

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Jasiu z Ciebie nie jest Geniusz tylko Eugeniusz!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Andy C - niby tak , ale już nie chciałabym kupować znów laptopa ...
Zenit - jakiś starszy , dell latitude cpx . W komputerowym naciągają , że masakra .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Nie przejmuj się , zawsze tak odpowiadają ... Znajdzie się , nie bój żaby :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Witam. Mam ogromną prosbę- szukam ubanek niemowlęcych dla chlopca w rozmiarach 52-68. Dokladniej chodzi mi o pajace i jakies kompleciki bo w bieliznę zaopatrzylam sie nową. Jesli ktoś zechcial by się pozbyć z dobroci serca albo za niewielka odplatą to prosze o kontakt e-mailowy.iwonci_19@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Bo właśnie zgubił się kotek czarny z obrożą dlatego się pytam /!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

No niezły rozrzut czasowy, święta lub sylwester :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Dzienki borysek : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

To czytaj dalej, polecam . Rady w tej książce bezcenne . Chociaż jeśli ktoś ma w sobie silnie zakorzenione cechy tej grzecznej , miłej dziewczyny, to ciężko je całkiem wyeliminować . Fakt, niech każdy sobie tę książkę przeczyta, wtedy się dowie, że zołza, to nie jest negatywne określenie dla kobiety . Ja uczę się być zołzą i bardzo chcę nią być . Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Może ktoś się orientuje kiedy ruszy nadajnik o mocy 100 kW w Ławach k/Ostrołęki ... wtedy nie trzeba by było bawić się w anteny kierunkowe i inne cuda, tylko na przysłowiowym gwoździu by to "latało"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

cosik długo Ewelinka balowałaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Moja Żona pracuje i narzeka bo kawałek sera mały!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 http://kasiorka.eu/ref-andreo-surfuj i łap kasę-::
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Proponuję pójść do firmy ProCop teraz zwanego również KOMPUTRONIK mieszczącej się obok stacji PRYMA na Al. Legionów w tym bloku. Powinni coś rozsądnego doradzić. Może mają na serwisie jakiegoś DELL,a w rozsypce to przełożą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Wszędzie to samo a fałszowanie dokumentów to raczej normalka zwłaszcza w piekarniach bo godziny na papierze muszą się zgadzać!!!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 http://kasiorka.eu/ref-andreo-surfuj i łap kasę-::
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

mam pytanie, dlaczego zamykacie ks. Anny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

komar62 - ile by to kosztowało ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

u mnie grał BOSS i było ok. Goście zachwyceni, ja troche mniej, ale w sumie to głownie chodzi o to, żeby weselnicy byli zadowoleni. Fajnie prowadzą imprezę, dynamicznie, kontrolują sytuację. POLECAM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

A może wcześniej nie była jej potrzebna? Potraficie podtrzymać na duchu, ja pier....!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

a dlaczego nie byłaś zachwycona??
A może znacie jakiś zespół z saksofonem z poza Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Siema! Nie wiecie może, czy jest takie coś jak właśnie wynajem helikoptera? W takim sensie, że lot helikopterem... w ramach prezentu na jakas okazje czy cos w tym stylu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

...zezowate, a prawidłowo na życie patrzy....





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

poszukuje paragonu graco może być skan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

bankoman pożarł i tile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

niegdyś SZCZEBIOTKA miala miotłę , na której latała ,ale widocznie odleciała ,bo cos jej nie widac ostatnio na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Witam, nie znam zasobności Twojego portfela nastaw sie na spory wydatek
http://www.skypoland.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Zezowate szczęscie >> Chodziło mi jedynie o to czy są takie pary z ( odzysku) żyjące teraz już ze sobą pomimo wielu przeszkód które niestety trzeba pokonać chcąc odejsc od zony/meza w dodatku gdy w zwiazku sa już dzieciaczki . Większość ludzi uważa , że jak się już złożyło przysięge to koniec trzeba być z jednym mężczyzną/kobietą jak to jest waszym zdaniem ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

człowieku piszesz tak enigmatycznie ze nie wiadomo o co ci chodzi !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Nie ma to dla mnie znaczenia że "Większość ludzi uważa , że..." bo ta większość to osoby które uważa się za osoby wierzące . A czy te osoby przestrzegają Dziesięć przykazań Boży na pewno nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

A czemu jedni lubią pomidorową a inni ogórkową?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

poszukuje paragonu dotyczy wózka graco może być skan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

A tłusty? ile może ważyć?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

ta, model pewnie tez nie ma znaczenia co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

chyba z filmu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

to ja jestem za karkóweczką, to tak w odpowiedzi dla ajzy.... :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

ja Cie przewioze helikopterem za 400 zl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Zezuś, ale to nie temat o kobietach w przyciasnych moherkowycjh beretach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

obojętne aby papier model nieważny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

za pomocą takiej znalezionej karty można zrobić np. zakupy online, najlepiej w amerykańskich sklepach dla kolegi z Rosji, aby potem nie kazali oddać. Do wykonania takiego zakupu PIN zwykle nie jest potrzebny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Przykre gdy dziecko opiniuje...
Dzieci nie są matołkami widzą więcej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Audrey , a kto jest autorem ?

przypadkiem nie jakaś zołza ? chłopy ! nie dajta się nabrać ! to zwykła solidarność jajników

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

ja tam jestem pilotem : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Słownik ortograficzny to oboje na tym skorzystacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Jeszcze nie zdążyłaś wyjść za mąż, a już rozwód wziełaś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

http://lukashek112.wrzuta.pl/audio/7TtKWI01BiA/boys_-_to_nie_wazne_jak_i_gdzie_2011_by_lukashek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

łsm jak kilka osob wczesniej wspomnialo to zaznaczam jeszcze raz ban.. zlodziei i nic wiecej,bardzo swietnie jest jak sie placi czynsz na czas itp,mam mieszkanie wlasnosciowe ,jakis czas temu musialem zalatmic w siedzibie łsm sprawe ul.al.legionow siedzi dwie panie dzial czynszow!!! nie dosc ze za przeproszeniem ą i ę nie umiejace sie z kultura zwrocic do osoby ktora tak naprawde je utrzymuje w sposob bardzo arogancki i nie kulturalny odpowiadaja na zadane im pytania!!! Drogie Panie mam nadzieje ze to czytacie... ogarnijcie sie troche i przynajmniej okazcie w malym procencie zainteresowanie interesantem ktory was odwiedza!!! tacy bywaja pracownicy łsm,ale wierze w to ze nie wszyscy,wracajac do postawionych donic przy K1,zal zal zal!!! wezcie sie za robote ludzie a nie glupotami ludziom glowy zaprzatacie...łsm to wielka porazka!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

widziałem Pawła haha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

...chodzi tu oczywiście o tą dużą salę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

bez komentarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

kiedy ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

no wlasnie!!! ciekawe co na to Ania...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

ha hahaaaaaaaaaaaaa .....

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

poszukaj na google...google nie ma wakacji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

ile biora w lomzy dentysci za wyrwanie zeba prywatnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

wczoraj jechał paszowozem na wojne z BL





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Szkoda fajną pianę dziewczyny robiły.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

http://www.gpch.pl/index.php/akcje/48-akcje-wsparcia/575-pomoz-uwolnic-asie-bibi natrafilam na ta strone pewnie malo kto o tym slyszal jesli ktos chcialby pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

?? I ktorego polecacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

mydlarni nie ma juz od kwietnia zeszlego roku, wiec w pore sie obejzeliscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

W okolicy Ostrowi jest lotnisko w miejscowości Grądy ale cena którą podał Maniszek
dotyczy samolotów . Helikoptery tam na stałe nie stacjonują więc nie można wykupić
takiego lotu a i cena była by inna. Zastanów się nad wiatrakowcem cena na pewno będzie bardziej przystępna . Namiary na najbliżej stacjonujące www.libertytly.pl



pozdrawiam motolotniarz Zbyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Jak na 1 dużą imprezę która miałaby "rozsławić" lokal CH.u.j.ow.o !! nawet był problem (pomijając to co napisali przedmówcy) sie wyproznic goście chodzili na zewnątrz. Liczyliśmy na wiecej ! ale jaka kasa taka klasa jestem pewien ze tego błędu wiekszość nie popełni 2X. Jak takie były imprezy w dworach nie dziwie sie że szlachta wygineła ;-)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Właśnie wróciłam z zakupów ze sklepu Stokrotka gdzie chyba panują jakieś dziwne praktyki sprzedaży i oszukiwania klienta.A mianowicie na dziale wędliny poprosiłam o pokrojenie szynki Pani blondynka wzięła kawałek tej szynki niewielki i podeszła do krajalnicy i dyskretnie podłożyła pod ten kawałek jaki wyciągnięty inny leżący obok krajalnicy myśląc że ja nic nie widzę bo spojrzała kątem oka,jak już pokroiła znowu dyskretnie ten podłożony kawałek odrzuciła i wróciła z pokrojona wędlina i tym kawałkiem co o dziwo nic z niego nie ubyło może z 3 plasterki.I taki sposobem z małego kawałeczka które wzięła do skrojenia sadze nie ważącym 35 dag zrobiło się 60dag.To jest OSZUKIWANIE.Nie wiem czy ta Pani ma takie zapędy do oszustwa czy może kierownictwo na to przyzwala.To nie są wędliny po 20 zł że można sobie oszukiwać i skrajać jakieś odłożone już wędliny.Także uważajcie i patrzcie co wam podają i kroją.A ta Pani to jest zawsze jakaś niemiła,zawsze ma jakiś problem ale dziś to już przeszła samą siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Jeśli wyrwanie, to tylko mężczyzna- polecam dr Głuszkowskiego (gabinet przy ul. Polowej). Jeśli nic się nie zmieniło, bierze 100 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

tak od pewnego czasu na tym stoisku pracuje taka herszt baba jak kiedyś stwierdziła ,że to ona tu rzadzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Ja również polecam p Głuszkowskiego ( tego starszego ) - w wyrywaniu zebów jest naprawdę nr 1 ( mój brat histerycznie sie bał wyrwania, był już u kilku dentystów - wizyta u w/w pana rozwiązała ten problem :) )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

jeden z nas ma racje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Niunia jak to zauważyłaś to trzeba było zrobić babie awanturę na cały sklep, a nie ty cichutko jak myszka wszystko obserwowałaś i teraz na forum podnosisz larum jaka to tobie się krzywda dzieje. Jak dałaś się oszukać to jesteś frajerka, albo blondynka. Co mamy teraz wszyscy usiąść z tobą w kąciku i płakać ? Naiwna jesteś. Głupich nie sieją, sami się rodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

I po co się żalisz na forum, lżej Ci po tym? Takie sprawy załatwia się odrazu osobiście na miejscu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

hezjot ma racje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

już widzę te setki tysięcy oddanych głosów !

pospolite ruszenie łomżyńskich malkontentów, społeczne zaangażowanie mieszkańców naszego miasta i zjednoczenie wokół wspólnego celu,
przypominając sobie chociażby akcję Sprzątamy Narew czy Plac Zabaw Nivea,

ŁOMŻĄ na 296 miejscu , ilość oddanych głosów - 8181
dla porównania, inne miejscowości z naszego regionu :

Grajewo 120 miejsce - 53960 głosów
Giżycko 136 - 38734
Mrągowo 184 - 19817
OstrówMaz 253 - 11136
Augustów 287 - 8870

ŁOMŻA to dziwne miasto, piękny prasłowiański gród na wschodnim Mazowszu z tysiącletnią tradycją , zasiedlony obecnie w większości przez okolicznych BURAKÓW , wiecznych malkontentów, ludzi bez jaj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

mIAŁAM NA MYŚLI ZE ZGUBIŁAM W SYLWESTRA ALBO NOWY ROK :)))))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Potrzebuję szybkiej konsultacji oropedy - bóle ręki ( nie urazowe)
gdzie i kogo szukać?
proszę o jakieś namiary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Chodzi oczywiście o ORTOPEDĘ !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Trwa licytacja Łomżyńskiej karty Miejskiej z doładowaniem na cały rok
Z okazji XX Fianału WOŚP
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=580392

Zapraszamy do licytacji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

młodzież mało chodziła to i sklepu nie ma, szkoda trzymać sklep tylko dla jeżdżących

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

czekamy na więcej głosów klakierów z Perły, róbta darmową reklamę, rodzinka i znajomi właściciela - zakładajta nowe nicki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

RÓBTA!!!:))))) właśnie tacy jak zezowaty własnie siedzieli tam i palili franów jakby byli jaśnie państwem a tak naprawdę słoma z butów wystawała i ceny ze sklepu byłu po przyklejane jeszcze do pantofli:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

A mi się wogóle nie podobało!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Ok zezowaty masz rację zatkało jesteś mistrzem błyskotliwości oraz inteligencji;)
Nie jesteś kołtunem tylko zacietrzewionym kasztankiem:))):***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Polecam zespół Sonetic ,Świetnie grają a goście przy ich muzyce świetnie się bawią:-).

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

Ale tak na poważnie za rok się wybieram ponownie i tobie zezulu też polecam. Flaszkę wspólnie wypijemy;) a tam słoma nie słoma;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kondukt żałobny.

niunia -- byla twoja a reakcja czy nie??? nie sadze ,ze odpuscilas?!!!!!!!!!!!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org