piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

jkowalski może to twój stary jest tym sm-mem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

Za 200zł to by mi się odechciało tego strzyżenia i malowania,radziłabym iść tylko na strzyżenie(30-40zł) a pomalować na jeden kolor to nie żadna sztuka,możesz sama lub ktoś może ci pomóc,a ile zostanie w kieszeni ponad połowa...



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

Lol ziom ten czas co straciłeś na napisanie tego posta i założenie konta to odbębnisz i zostaniesz chyba o te 15 minut dłużej w pracy?
Chyba że twój czas pracy nie jest normatywny:D


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

Mi tez zwinęli, jakiś czas temu. Ale były charakterystyczne, więc gdy zobaczę, z chęcią pójdę na policję, ten kto kupuje, wie od kogo kupuje. Gówniarzy - złodziei trzeba tępić!



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

Ha haha, a co pisałeś wcześniej? Widzisz, już wszystko wiadomo. Nie masz NIC. Zupełnie nic!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

OOooooo Czesiek to było coś. Siekiera w powietrzu, ale lokal ok!



Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

http://www.youtube.com/watch?v=U68njCtr5tA&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

to tylo kolopaki moze chlopak nie mial na sniadanie kupisz druge olej to i sie nie przejmuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

mi ostatnio na Kasztelańskiej zajumali kołpaki
skuresyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org