sobota, 02 lipca 2022 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

Co może na Panią Muzyk to zwalicie ?

Zal mi was trole

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

no moze tutaj się trole wypowiedzą ?

Sytuacja tego auta przypomina sytuacje Łomży za kadencji Pana Chrzanowskiego. Po uszy w błocie, bez perspektyw na ruszenie dalej a kierownik bezradnie stoi z rękami w kieszeniach i lans !

Re: co dalej z budynkiem na wesołej ? Według mnie to kolejna po kiblu za 200 tysięcy złotych PLN gospodarcza klapa tej kadencji

Cierpliwosc jest cecha ludzi wielkich!!! Pycha ludzka prowadzi do upadku. Dzis Chrzanowski pozniej Krynicka.

Prosze dowody:

Od: ela.rab
Do: jarekducha@wp.pl
Re: Czy PiS klamie

Panie Jarku
ma Pan rację tak było w poprzedniej kadencji. Niektórzy przeszli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"metamorfozę\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Pani Krynicka ,Olbryś, Mężynska radne nie były w PIS. Kandydowały do RM z listy wyborczej PIS. Jest to wielka różnica.W obecnej kadencji zdradziły PIS i utworzyły swoją koalicję w RM, w zamian otrzymały funkcję w RM, których wcześniej nie miały zasłaniając się przy tym sztucznym uwielbieniem. Taka jest prawda. PIS nie kłamie. Kłamią ludzie, którzy mają tupet i nie maja nic wspólnego z PIS, a podszywają się pod PIS.Najgorsze jest to,że działa nie nieoficjalna \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ludzi fałszywych, która czyni zło i \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"biega\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" od kościoła do kościoła. Wystawiając P.Krynicką na kandydatkę do Sejmu nie pytając o zdanie osób do tego właściwych, mało tego, po zdradzie, wbrew ustaleniom \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"grupka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" swoim działaniem sprawi, że Łomża może nie mieć reprezentanta w Sejmie. Mam nadzieję, że mieszkańcy kierują się patriotyzmem lokalnym i będą wiedzieć na kogo zagłosować. Nie raz Społeczeństwo wykazało się mądrością.
Proszę mi wierzyć prawdziwi ludzie związani z PIS nie kłamią, do których się zaliczam.Wywołał Pan mnie do odpowiedzi, to bez kłamstwa odpowiadam.
Zachęcam do zapoznania się z programem PIS.
Proszę o udział w bardzo ważnych wyborach parlamentarnych dla Naszego Kochanego Kraju w dniu 25.10.2015 roku.
Pozdrawiam
Elżbieta Rabczyńska

Czytajac takie niusy wlos sie na glowie jezy. Czekalem trzy lata i obserwowalem poczynania ww. osob. Swieta radna Rabczynsk z PiS w kadencji 2010 - 2014 mowila:

cyt:

Protokół nr XLV/13 z obrad XLV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży,
które odbyły się dnia 27 listopada 2013 roku.

Prosi również, aby Prezydent przedstawił swoją politykę w zakresie zatrudniania nowych pracowników w Urzędzie Miejskim i jednostkach podległych Prezydentowi.

koniec cyt:

Czy pani Rabczynska pracowałaby w MPEC Lomza gdyby nie byla radna gdyby nie glosy mieszkancow . Stracilem wiare w uczciwosc ludzka. Ile kiedys bylo nienawisci. Byl ziec byla synowa byly dzieci radnego. Czy kapital polityczny buduje sie na klamstwie i obludzie na wytykaniu komus bledow a pozniej sam robisz to samo. Dzis ta radna juz chyba wie jaka jest polityka zatrudniania w spolkach zarzadzanych przez miasto i Urzedzie Miejskim Lomza. To mieszkancy w oplatach za czynnik grzewczy musza skladac sie na wyplate dla tej pani.

Czy nie jestescie idiotami glosujac na takich radnych. Jak wynika z tresci korespodencji oni nie reprezentuja Was Wyborcow tylko walcza o koryto dla siebie. Za 5 zl. sprzedadza swoje przekonania. To sa ludzie bez honoru a czlowiek bez honoru jest dla mnie ZEREM !!!

Tylko idioci beda glosowac na Chrzanowskiego. Ja w roku 2014 zostalem oszukany.

Trzeba o tym mowic aby kiedys bylo normalnie i uczciwie a nastepny Prezydent Lomzy musi wiedziec ze takie zatrudnianie jest naganne.

Pani Agnieszka Muzyk kandydat PiS na Prezydenta Lomzy.

no czekam na odpowiedz bandy trolli, która ma jedynie na celu siać oszczerstwa - najpierw na pana Karola C. następnie na Grzegorza Z a teraz na Panią Muzyk.

Serce co ty teraz wyskakujesz z tematem kibelka jak jest temat zwolnienia Muzyk. Czyżbyś chciał wybielić ją z jakiejkolwiek odpowiedzialności za te minione lata. Sama w oświadczeniu wczorajszym chwaliła się że stała na czele komitetu przygotowującego jubileusz 600 lecia. I tu pojawia się pytanie czy w tym temacie wszystko jest ok.

jeśli chrzanowski chowa głowę w piasek i milczy nawet przed radnymi to mam prawo, co to jest mniej ważny temat niż zwolnienie Pani Muzyk?

to są pieniądze mieszkanców !

Jakimś cudem nick serce miasta uaktywnił się z chwilą odwołania Pani Agnieszki. Dziwne że oba wydarzenia się pokrywają. To poważnie daje do myślenia.

jezeli pisze sie kwote i słowo ,,złotych,, to PLN nie potrzebne, zawsze mozna wysikac sie pod krzaczkiem aby tylko komenda nie przyciela :)

Nie masz innej fotki naszego włodarza ?

Bardzo głupkowatą minę ma Chrzanowski na tym zdjęciu .

Czy on tak zawsze ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0