Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@
Tekst reklamowy

Odjazdowa Promocja Zimowa: kup Optimusa wygraj Peugeota

Łomżyniacy, ludu pracujący miasta, a także mieszkańcy okolicznych miejscowości i wsi – jedyna, niepowtarzalna, Odjazdowa Promocja Zimowa Optimusa. Kup w Speed'zie na Dwornej 41 komputer lub notebook Optimus i wygraj niepowtarzalnego Peugeota 107.

Jedyne co musisz zrobić to podać swoją propozycję hasła reklamowego, zachować kopię dowodu zakupu oraz wpisać numer seryjny zakupionego sprzętu. Spośród wszystkich haseł Optimus wybierze to jedyne, najbardziej oryginalne, a jego autor odjedzie samochodem, kolejnych dwadzieścia wyróżnionych miejsc nagrodzonych zostanie słuchawkami MP3 z Bluetooth.

Kupony konkursowe w Łomży dostępne tylko w Gazecie Bezcennej.
A więc kup komputer, zdobądź gazetę, wymyśl hasło, wyślij kupon i wygraj Peugeota 107.   

Regulamin konkursu

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę