wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

15 lat, 11 prezesów...

Największa w regionie organizacja przedsiębiorców Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa świętuje jubileusz 15-lecia. W czerwcu 1991 roku do życia powołało ją 56 biznesmenów reprezentujących przedsiębiorstwa prywatne, państwowe i spółdzielcze regionu łomżyńskiego. Przez lata funkcjonowania, na czele Izby stało 11 prezesów, niektóre firmy rozrastały się, zdobywały nowe rynki, inne upadały... W środowy wieczór w urzędzie wojewódzkim przedsiębiorcy świętowali i ucztowali wspólny jubileusz.

Prezes ŁIPH Maciej Zajkowski
Prezes ŁIPH Maciej Zajkowski
jubileusz uświetniła Łomżyńska Orkiestra Kameralna
jubileusz uświetniła Łomżyńska Orkiestra Kameralna
Na jubileuszu spotkali się nie tylko przedsiębiorcy. Przybyli tu także parlamentarzyści, samorządowcy i ...działacze. Przypominając przeżycia ostatnich 15-lat Izby jej prezes Maciej Zajkowski podkreślał, że Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa na stałe wpisała się w życie Łomży i regionu. Dodawał, że jej członkowie spotykają się nie tylko by zarabiać, ale także by wspólnie się bawić. Wspominał organizowane na przestrzeni ostatnich lat szkolenia, wystawy, prezentacje, ale i bale przedsiębiorców, spotkania wigilijne, czy choćby spotkania integracyjne z okazji Dnia Dziecka.       
Podczas uroczystości jubileuszowych w sposób szczególny wyróżniono, tych którzy przewodzili działaniom izby. Specjalne pamiątkowe statuetki otrzymali byli prezesi ŁIP-H.     
Wspominkowy wieczór przedsiębiorców uświetnił koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej.    


 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę