Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

15 lat, 11 prezesów...

Główne zdjęcie
Prezes ŁIPH Maciej Zajkowski

Największa w regionie organizacja przedsiębiorców Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa świętuje jubileusz 15-lecia. W czerwcu 1991 roku do życia powołało ją 56 biznesmenów reprezentujących przedsiębiorstwa prywatne, państwowe i spółdzielcze regionu łomżyńskiego. Przez lata funkcjonowania, na czele Izby stało 11 prezesów, niektóre firmy rozrastały się, zdobywały nowe rynki, inne upadały... W środowy wieczór w urzędzie wojewódzkim przedsiębiorcy świętowali i ucztowali wspólny jubileusz.

jubileusz uświetniła Łomżyńska Orkiestra Kameralna
jubileusz uświetniła Łomżyńska Orkiestra Kameralna
Na jubileuszu spotkali się nie tylko przedsiębiorcy. Przybyli tu także parlamentarzyści, samorządowcy i ...działacze. Przypominając przeżycia ostatnich 15-lat Izby jej prezes Maciej Zajkowski podkreślał, że Łomżyńska Izba Przemysłowo- Handlowa na stałe wpisała się w życie Łomży i regionu. Dodawał, że jej członkowie spotykają się nie tylko by zarabiać, ale także by wspólnie się bawić. Wspominał organizowane na przestrzeni ostatnich lat szkolenia, wystawy, prezentacje, ale i bale przedsiębiorców, spotkania wigilijne, czy choćby spotkania integracyjne z okazji Dnia Dziecka.       
Podczas uroczystości jubileuszowych w sposób szczególny wyróżniono, tych którzy przewodzili działaniom izby. Specjalne pamiątkowe statuetki otrzymali byli prezesi ŁIP-H.     
Wspominkowy wieczór przedsiębiorców uświetnił koncert Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej.    


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę