Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Na koniec podnieśli podatki

Radni Łomży na ostatniej sesji uchwalili nowe wyższe stawki przyszłorocznych podatków lokalnych. Zgodnie z prezydencką propozycją w przyszłym roku łomżanie zapłacą podatki o około 2% wyższe od tegorocznych. Bez zmian pozostały jedynie podatki płacone przez właścicieli psów.

Podstawowa stawka płacona od 1 m.kw. budynków mieszkalnych wyniesie 54 grosze (dziś jest o 1 grosz mniej), a w przypadku budynków zajętych na działalność gospodarczą opłata ta osiągnie 17,73 zł (dziś jest o 33 groszy mniej). Wzrosnąć mają także podatki za samochody ciężarowe. Podatek od najmniejszych z nich czyli o masie od 3,5 do 5,5 t. w przyszłym roku wyniesie 583 zł – dziś jest to 572 zł.

Tradycyjnie stawki podatków lokalnych w Łomży mieszczą się w górnych granicach dozwolonych przez prawo obciążeń podatkowych nakładanych przez samorządy ma swoich mieszkańców.

cz
śr, 25 października 2006 08:37
Data ostatniej edycji: śr, 25 października 2006 12:32:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę