Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Rekordowa sprzedaż grajewskiego Pfleiderera

W trzecim kwartale tego roku grajewski producent płyt wiórowych sprzedał produktów za niemal 300 mln złotych. Jest to rekordowy wynik kwartalny spółki. W stosunku do ubiegłego roku sprzedaż wzrosła aż o 11%. Rekordowa sprzedaż była głównie wynikiem utrzymującej się bardzo dobrej koniunktury w przemyśle meblarskim – poinformowała spółka w komunikacie giełdowym.

Łączna sprzedaż po trzech kwartałach Pfleiderer Grajewo wyniosła 809 mln zł i była o 13 proc. wyższa niż rok temu.

Rekordowe wyniki sprzedaży ciągną w górę akcje spółki na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od ponad roku, za wyjątkiem krótkotrwałych spadków, bija one swoje rekordy. W środę za jedną akcję Pfleiderer Grajewo płacono po 47 zł. Dodajmy, że na początku sierpnia cena ta wynosiła 36 zł, a przed rokiem 26 zł.cz
śr, 11 października 2006 22:23
Data ostatniej edycji: cz, 12 października 2006 07:36:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę