Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

GOMEZ Anons reproduktorem...

Przedstawiam Państwu Reproduktora… JAMNIK SZORSTKOWŁOSY STD. GOMEZ Anons- ur. 15.11.2000 r. O: ULF von Rauchenfeld (DOVRAS Leif-Egon x CARLA vom Rauchenstein) M: PRISCILLA z Laskowieckiej Górki (córka Zw. Świata, Wice Zw. Europy)

Rodowód
Rodowód
Certyfikat użytkowości
Certyfikat użytkowości
Jest psem użytkowym, czynnie polującym, wykorzystywanym głównie do dochodzenia postrzałków zwierzyny grubej oraz do polowań na dziki. Posiada ponadprzeciętną pasję myśliwską oraz przepiękny, donośny głos. W pracy na tropie jest niezwykle dokładny i wytrwały. Doskonale współpracuje z przewodnikiem i jest posłuszny. W czasie pracy luzem umiejętnie przeszukuje teren i jest bardzo skuteczny. Niezwykle cięty na drapieżniki i nieustępliwy. Chętnie wchodzi nawet do bardzo zimnej wody. W stosunku do innych psów zachowuje się poprawnie. Po dojściu do martwego zwierza nie dopuszcza do niego obcych osób i innych psów.
W ocenie sędziów eksterieru…
·          „Ładna głowa, dobra górna linia i linia podbrzusza, dobra szata”- Antoni Struk (PL).
·          „Doskonała głowa, oczy, uszy, bardzo dobra linia grzbietu, bardzo dobra klatka piersiowa, dobre kątowanie, dobra sierść, bardzo dobry kolor, bardzo dobry w ruchu”- Jacques Le Magnan (F).
·          „Mocny, proporcjonalnie zbudowany pies, o ładnej, dobrze osadzonej głowie, wystarczająco długiej szyi, bardzo dobra linia górna i dolna, dobry gatunek włosa, poprawne kątowanie kończyn przednich, nieco gorsze tylnych (lekko zbieżne), dobra mechanika ruchu”- Henryk Stępka (PL).
·          „Pies mocnej budowy, mocnej muskulatury, linia grzbietu w normie, szata odpowiedniej jakości”- Stefan Stefik (SK).
 Osiągnięcia…
·          I miejsce w szkoleniu tropowców- w wieku 7 m-cy wygrywa z psami znacznie starszymi i bardziej doświadczonymi, ZO Łomża, 01.07.2001 r.
·          dyplom III stopnia, lokata 3 (wiek 8 m-cy)- Augustowski Konkurs Tropowców, 21.07.2001 r.
·          dyplom I stopnia, lokata 3, (96 pkt., wiek 11 m-cy)- Regionalny Konkurs Tropowców, Wejsuny, 13.10.2001 r.
·          dyplom I stopnia, lokata 1, (98 pkt.)- Próby Pracy Psów Myśliwskich (grupa II- gończe), Łomża, 28.04.2004 r.
·          I miejsce w szkoleniu tropowców - ZO Łomża, 23.10.2005 r.
·          Certyfikat Użytkowości Myśliwskiej.
<< Z A P R A S Z A M >>

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę