Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Tiry jadą przez Łomżę

Od dziś tiry mogą jeździć drogą nr 61 od Ostrołęki przez Łomżę, Stawiski, Grajewo aż do przejścia granicznego w Budzisku. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku poinformowała, że z dniem 3 lipca 2006 roku przestała funkcjonować tymczasowa organizacja ruchu wprowadzająca na odcinku drogi krajowej nr 61 Piątnica – Augustów ograniczenia w ruchu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 8 ton.


Teraz na odcinku Piątnica–Stawiski dopuszcza ruch samochodów o nacisku do 10 ton na oś, a na  odcinku Stawiski–Augustów o nacisku do 8 ton na oś. Oznacza to, że drogą nr 61 od dziś mogą jeździć niemal wszystkie samochody ciężarowe poruszające się po polskich drogach.

Dodajmy, że trasa nr 61 to najkrótsza droga od Warszawy do przejść granicznych z Litwą. W maju tylko przez polsko-litewskie przejście graniczne w Budzisku przejechało niemal 130 tys. samochodów ciężarowych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę