Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Bój o łomżyński browar

Na dzisiejszym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy łomżyńskiego Pepees-u ma dojść do decydującego starcia pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami sprzedaży Browaru Łomża. Z przekazywanych przez giełdowe media informacji wynika że akcjonariusze spółki podzielili się w tym względzie na niemal równe połowy.

Browar Łomża jest najcenniejszą częścią grupy Pepees, w skład której poza zakładem w Łomży wchodzi jeszcze Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Lublinie. Browar Łomża jest producentem piwa o udziale w polskim rynku wynoszącym ok. 2%. Niemniej daje on ponad 51% przychodów całej Grupie Pepees. Według ostatnich transakcji na rynku piwnym, Browar Łomża może być wyceniany nawet na 130 min zł.


Przeciwnikiem sprzedaży łomżyńskiego browaru jest kontrolujący największy pakiet akcji – ponad 23% Józef Gierowski. Sprzedać browar chciałoby zaś kilku mniejszych akcjonariuszy. Podczas dzisiejszego Walnego Zgeromadzenia akcjonariuszy okaże się, czy kilku małych razem może więcej niż duży.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę