czwartek, 17 października 2019 napisz DONOS@

Bój o łomżyński browar

Na dzisiejszym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy łomżyńskiego Pepees-u ma dojść do decydującego starcia pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami sprzedaży Browaru Łomża. Z przekazywanych przez giełdowe media informacji wynika że akcjonariusze spółki podzielili się w tym względzie na niemal równe połowy.

Browar Łomża jest najcenniejszą częścią grupy Pepees, w skład której poza zakładem w Łomży wchodzi jeszcze Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Lublinie. Browar Łomża jest producentem piwa o udziale w polskim rynku wynoszącym ok. 2%. Niemniej daje on ponad 51% przychodów całej Grupie Pepees. Według ostatnich transakcji na rynku piwnym, Browar Łomża może być wyceniany nawet na 130 min zł.


Przeciwnikiem sprzedaży łomżyńskiego browaru jest kontrolujący największy pakiet akcji – ponad 23% Józef Gierowski. Sprzedać browar chciałoby zaś kilku mniejszych akcjonariuszy. Podczas dzisiejszego Walnego Zgeromadzenia akcjonariuszy okaże się, czy kilku małych razem może więcej niż duży.

190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę