Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

II Zimowy Zlot Drużyn Harcerskich

3 lutego 2006 Łomża

Ten sympatyczny Zlocik odbył się 3 lutego 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży. Już od rana zaroiło się tam od zuszków i harcerzy w różnym wieku...

część drużyn wystawiła nieliczne patrole, część osoby do pomocy przy organizacji Zlotu. Wszystko oficjalnie rozpoczęło się od stanowczego i głośnego gwizdka druha oboźnego oraz apelu, na którym nastąpiło meldowanie patroli. A potem wszystko pogrążyło się w chaosie… Ale oczywiście zaplanowanym! Uczestnicy brali udział w różnych zajęciach. Były śpiewanki, na których każdy mógł nauczyć się piosenki zlotowej pt.: ”Stary Tramp”. Miały być zajęcia na basenie, ale zgłosiło się tylko kilka osób, więc z tej części programu niestety zrezygnowano.

By jednak nie siedzieć w szkole, szybciutko wypuszczono uczestników na bieg harcerski. Był to raczej „bieżek”, gdyż był króciutki, ale za to jaki! Każdy patrol otrzymał pomysłową mapkę, jak dojść na pierwszy punkt, czyli do Garnizonu Wojskowego. Tam mogliśmy zwiedzić salę pamięci 33 p.p. oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o historii tego pułku, którą przybliżył nam bardzo ciekawie hm. Nawrocki.

Drugim punktem było Centrum Katolickie im. Jana Pawła II, a tam mogliśmy odpocząć, „popląsać” oraz zobaczyć „Salonik Hanki Bielickiej”, który bardzo nam się spodobał. Od Centrum jest blisko do szkoły, w której odbywał się Zlot, więc szybko do niej wróciliśmy. A tam część uczestników brała udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej, a część miała zajęcia z kursu drużynowych. Na zakończenie Zlotu zrelaksowaliśmy się na świeczkowisku, na którym obecna była także pani dyrektor, która udzieliła nam miejsca na Zlot. Jeszcze tylko zawiązaliśmy krąg i rozeszliśmy się do domów…

pwd. Sandra Znoińska HO


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę