Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Dzień Myśli Braterskiej 2021

Druhny i Druhowie

Dzień urodzin twórcy skautingu Roberta Baden-Powella i jego żony Olave – to dzień jedności skautów i harcerzy na całym świecie. 22 lutego to dla nas niezmiernie ważny dzień, dzień w którym dzielimy się życzeniami.

Z tej okazji w imieniu Komendy Hufca składam wam najserdeczniejsze życzenia spełniania się w byciu harcerzem, wielu przygód i radosnych przeżyć, zadowolenia z pełnienia służby w harcerskim mundurze. Życzę Wam byście dzielili się radością, ciepłem, życzliwością, by Wasza przyjaźń promieniowała na innych, byście na Waszej drodze spotykali przyjaznych wam ludzi.

Dziękuję za wasze zaangażowanie wysiłek i trud włożony w przekazywanie harcerskich tradycji, za służbę na rzecz drugiego człowieka, zwłaszcza teraz w tych trudnych czasach związanych z zagrożeniem wirusem covid-19, za dawanie wzorowego przykładu postępowania dla innych.

komendant Hufca

hm. Wiesław Domański HR

Załączniki


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę