Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PUP poszukuje przedsiębiorców

Nie ma chętnych do zatrudniania bezrobotnych w ramach projektu „Światełko w tunelu”. Po raz kolejny łomżyński urząd pracy apeluje do przedsiębiorców gotowych zatrudnić w swoich jednostkach bezrobotnych o zgłaszanie się. W ramach realizacji projektu tutejszy zatrudniak wnioskował o organizację prac interwencyjnych dla 61 osób.

Projekt „Światełko w tunelu” realizowany jest w ramach Działania 1.3 Przeciwdziałanie i zwalczanie długotrwałego bezrobocia Sektorowego Programy Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich. Beneficjentami projektu są osoby bezrobotne powyżej 25 roku życia, w tym długotrwale bezrobotne. Realizacja projektu ma pomóc im w powrocie na rynek pracy oraz znacznie poprawić ich zatrudnialność.
Urząd Pracy wnioskował w ramach projektu o organizację prac interwencyjnych
u lokalnych przedsiębiorców dla 61 osób i nadal poszukuje pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem pracowników we własnych jednostkach, już od 1 kwietnia 2006r.
Przedsiębiorców zainteresowanych zatrudnieniem osób bezrobotnych w ramach projektu zapraszamy do Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży. Szczegółowe informacje udzielane są w pok. 303 (III piętro) lub na stronie internetowej www.pup.lomza.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę