Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

A Piechocki ciągle kupuje

Andrzej Piechocki, stale zwiększa pakiet kontrolowanych przez siebie akcji Szeptela. Dziś już do dyspozycji ma ponad 12% akcji szepietowskiej spółki telekomunikacyjnej. Tylko w tym roku on sam, lub zarządzana przez niego firma T.I Dedal, kupił bez mała 300 tysięcy akcji spółki. Ostatnio nabył niemal 180 tysięcy akcji po średniej cenie 4,44 zł/szt.


T.I.DEDAL Sp. z o.o. oraz Pan Andrzej Piechocki posiadają wspólnie 1.595.510 akcji Szeptel S.A., które stanowią 12,08% kapitału akcyjnego i uprawniają do wykonywania 1.595.510 głosów na WZA Spółki, co stanowi 12,06% maksymalnej liczby głosów na WZA.
Andrzej Piechocki jest Przewodniczący Rady Nadzorczej Szeptel S.A.
We wtorek 27 kwietnia 2004 r. Akcje Szeptela na zakończenie notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych kosztowały 4,49 zł. - to o 50% więcej niż na początku roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę