Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Ulgi i umorzenia w 2022 roku

Lista osób i firm, którym Urząd Miejski w Łomży w 2022 roku udzielał ulg, odroczeń, czy umorzeń podatków.

Ratusz opublikował listę podmiotów, którym w 2022 roku udzielał pomocy w postaci ulg, odroczeń czy umorzeń podatków. 

„Część pomocy publicznej udzielona została na podstawie Uchwały Rady Miejskiej Łomży w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości w ramach udzielenia regionalnej pomocy inwestycyjnej na terenie miasta Łomża. Dotyczy ona ulg w podatku od nieruchomości na kwotę niespełna 400 tys. zł za poniesione nakłady inwestycyjne” - precyzują urzędnicy.

„Pozostała część pomocy publicznej wynika ze zwrotu podatku akcyzowego na podstawie Ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wyniosła ona około 45 tys. zł i na ten cel Miasto Łomża otrzymuje dotację od Wojewody Podlaskiego”.

 

http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=20463

http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=20464


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę