Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Brak chętnych na MOP-y na S61

Główne zdjęcie
MOP Chomentowo Zachód

„Nie wpłynęła żadna oferta w kolejnym przetargu, mającym wyłonić dzierżawców ośmiu Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP) przy drogach ekspresowych S8 i S61 w województwie podlaskim” pisze GDDKiA i zapowiada powtórkę przetargu.

Nie wiadomo czy i kiedy kierowcy jadący S61 będą mogli zatankować, czy zjeść przy drodze. Po raz kolejny nie zgłosił się żaden oferent na dzierżawę Miejsc Obsługi Podróżnych w sześciu lokalizacjach: Górki Wschód i Zachód, Zabiele Wschód i Zachód oraz Żubryn Wschód i Zachód. Żadna oferta nie wpłynęła także na MOP-y Kossaki i Cibory zlokalizowane przy drodze ekspresowej S8.

Ukończona w 2025 roku S61 będzie miała około 220 kilometrów długości i co jakiś czas zarządca dróg krajowych, szybkiego ruchu i autostrad zaplanował Miejsca Obsługi Podróżnych, na których uruchomione miałyby być usługi dla podróżnych. Wcześniejszy przetarg na MOP-y Chomentowo wschód i zachód (okolice Śniadowa) jako dzierżawcę miejsca wyłonił PKN Orlen. Firma ma tam wybudować stacje paliw, restaurację/bistro, a może nawet motel. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, pierwsze obiekty miałyby powstać na początku 2024 roku. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę