Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Łomża pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej...

Łomżyńska drukarnia JDA Jankowski jako pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej zakupiła maszynę drukarską Heidelberg Speedmaster CD 74 Duo. To jedna z najnowocześniejszych maszyn drukarskich służąca do produkcji etykiet na świecie. Podczas gdy konwencjonalne maszyny wymagały dwukrotnego przelotu arkusza aby osiągnąć specjalne efekty z zastosowaniem lakierów, to dzięki koncepcji Duo możliwe jest to w jednym przelocie.

Drukarnia JDA Jankowski, jest jednym z największych producentów etykiet do piwa w kraju. Od początku założenia w roku 1986 drukarnia JDA jest klientem Heidelberga i zatrudnia obecnie 80 pracowników. Produkcję etykiet rozpoczęto tu na jednej z pierwszych maszyn offsetowych Heidelberga – KORD.

Najnowsza maszyna drukarska Heidelberga Speedmastera CD 74 Duo została skonstruowana do specjalnych zastosowań, zapewnia nie tylko krótki czas przelotu przez maszynę, ale również wysoką jakość druku i gwarantuje dużą produktywność oraz maksymalną elastyczność.
Najpierw nanoszone są na niej dwie farby offsetowe, po nich lakier do efektów specjalnych np. Iriodin lub lakier metaliczny, a następnie cztery kolejne farby offsetowe. Na końcu arkusz jest pokrywany lakierem ochronnym (zabezpieczającym).

(info Heidelberg Polska)
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę