Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Długi weekend dla poradni w szpitalu

"Szanowni Państwo, 7. stycznia 2022 roku (piątek) poradnie specjalistyczne i administracja Szpitala Wojewódzkiego w Łomży będą nieczynne" - taki komunikat na stronie Szpitala Wojewódzkiego w Łomży jednak nie oznacza, że pacjenci zostali pozbawieni pomocy lekarzy w nagłych przypadkach.

Doktor Anita Świętochowska informuje, że szpitalny oddział ratunkowy - tzw. SOR - będzie działać w długi weekend z pełną obsadą medyczną oraz pielęgniarską. Oprócz SOR-u, w środę, 5. stycznia, po godzinie 18. przyjmują lekarze w ramach nocnej i świątecznej pomocy lekarskiej - tzw. NPL. W czwartek święta Trzech Króli NPL działa całodobowo. W piątek można po godzinie 18. skorzystać z porady w NPL, jeżeli komuś nie udało się lub nie mógł wybrać się po poradę do swojego lekarza rodzinnego. W sobotę i niedzielę NPL przyjmuje chorych całodobowo. Ponadto w ramach NPL są udzielane teleporady w dniach i godzinach, jak podane wyżej pod numerem telefonu 86 47 33 666. 

 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę