Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejny dzień ze wzrostem zakażeń

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o kolejnych 84 przypadkach zakażenia koronawirusem w rejonie Łomży. W Polsce wykryto 15 190 zakażonych. Premier uspokaja "dzisiaj, owszem rozważamy różnego rodzaju mechanizmy, które mogą zmniejszyć natężenie transmisji wirusa, ale nie rozważamy lockdownu".

Ministerstwo Zdrowia w opublikowanych w sobotę danych informuje, że w Łomży w ciągu ostatniej doby potwierdzono kolejne 52 przypadki koronawirusa. W powiecie łomżyńskim przybyło 32 osoby z covid-19. Nie ma informacji o zgonach. Na kwarantannie przebywa 1072 mieszkańców miasta i 1013 powiatu. 

W województwie podlaskim ostatniej doby przybyło 991 zakażonych koronawirusem. Najwięcej w Białymstoku (346) i powiecie białostockim (177). Zmarło 17 chorych, w tym jedna wyłącznie na covid-19. Na kwarantannie przebywa 25 007 osób. 

Z danych udostępnionych przez służby wojewody wynika, że w podlaskich szpitalach zajętych jest 954 łóżka, w tym 66 osób przebywa pod respiratorami. 

W kraju poinformowano dziś o 15 190 nowych zakażonych. Zmarło 186 chorych na covid-19, w tym 40 wyłącznie. 

W szpitalach w związku z covid-19 hospitalizowanych jest 9473 pacjentów, w tym 798 chorych pod respiratorami. W ciągu tygodnia o ponad 40 % wzrosła liczba hospitalizacji. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę