Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gierowskiego w Pepeesie coraz więcej

Jedynym udziałowcem Central Capital LLC, spółki która przed dwoma tygodniami miała odkupić od Józefa Huberta Gierowskiego pakiet ponad 20% akcji łomżyńskiego Pepees-u jest Józef Hubert Gierowski. W poniedziałek do Pepeesu dotarła informacja uściślająca tamtą transakcję. Okazało się, że Gierowski zamiast akcje sprzedać wniósł je w formie aportu do spółki Central Capital LLC, która jest jego własnością.

Jednocześnie Pepees został poinformowany, iż Central Capital LLC ma zamiar dalszego zwiększania liczby posiadanych akcji łomżyńskiej spółki.
Dodajmy, że Central Capital LLC jest dziś głównym udziałowcem Pepees-u - ma niemal 22% akcji spółki.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę