Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomżyński raport koronawirusa

Przybywa zakażonych Covid-19 w Łomży w Polsce i w województwie podlaskim. Na razie rządzący nie zamierzają zamykać cmentarzy w zbliżający się dzień Wszystkich Świętych.

Ostatniej doby w rejonie Łomży wykryto 23 przypadki zakażenia koronawirusem: 19 w mieście i 4 w powiecie łomżyńskim. Na kwarantannie przebywa 269 mieszkańców miasta i 354 mieszkańców powiatu. W łomżyńskim szpitalu, w związku z Covid-19, przebywa 37 pacjentów, w tym 2 osoby na Oddziale Intensywnej Terapii. 

Ministerstwo zdrowia informuje o 6 265 nowych przypadkach Covid-19 w Polsce. Zmarło 93 osoby, to najwięcej w tej fali pandemii. W województwie podlaskim, które jest w czołówce zakażeń, ostatniej doby przybyło 572 przypadki zakażenia wirusem Sars-cov-2. Z powodu Covid-19 i współistniejących chorób zmarło 13 osób. 

Minister zapowiada przyglądanie się postępowi zakażeń i moźliwych ograniczeniach na poziomie powiatu. 

Łomżyński Ratusz informuje, że ZSEiO nr 6 pszeszedł na zdalne nauczanie, 24 klasy i 655 uczniów. Także 3 klasy w ZSWiO nr 7, łącznie 60 uczniów pracują zdalnie. W II LO jedna klasa licząca 30 uczniów, jest na zdalnym nauczaniu.  

W szkołach podstawowych tylko w SP nr 7 jedna klasa uczy się zdalnie, w sumie 23 osoby oraz 1 klasa w SP nr 2  (13 uczniów) prowadzi zajęcia zdalne.

Pozostałe klasy i oddziały przedszkolne pracują normalnie. Zdarzają się pojedyńcze przypadki zakażeń wśród uczniów i personelu.

W sumie 14 pracowników szkół i przedszkoli jest w izolacji i 8 uczniów.

mm
wt, 26 października 2021 11:11
Data ostatniej edycji: wt, 26 października 2021 13:00:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę