Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Startup z Łomży z 1 mln zł. dofinansowania

Startup EvoBot 2 z Łomży, w ramach projektu Platformy Startowe „Hub of Talents 2”, otrzymał dofinansowanie w wysokości 1 miliona złotych. Taką informację przekazał Park Przemysłowy Łomża, w którym firma ma swoją siedzibę.

W ramach projektu Platformy Startowe „Hub of Talents 2” firma opracowuje system, który umożliwi osobom nietechnicznym przygotowanie  i uruchomienie bota telefonicznego voicebot. Bot będzie mówił w różnych językach i będzie prowadził swobodny dialog z użytkownikiem. System, udostępniony będzie w formie platformy internetowej opartej o mechanizmy sztucznej inteligencji. Celem platformy jest stworzenie narzędzia dla osób nietechnicznych do tworzenia botów konwersacyjnych do obsługi klienta. 

„Chcemy aby nasza platforma była użyteczna, a modele prowadzenia rozmów bardzo naturalne” mówi Mariusz Filipkowski, Head of AI. Dlatego mottem przewodnim EvoBot 2 jest „Customer Care automation made easy”. 

Obecnie spółka prowadzi prace rozwojowe z modelami sztucznej inteligencji. Pozyskane finansowanie oraz zebrane w trakcie inkubacji doświadczenia pozwalają optymistycznie patrzeć na rozwój platformy EvoBot 2. Spółka planuje opublikować pierwszą wersję platformy do samodzielnego tworzenia botów w przeciągu najbliższych 3-6 miesięcy.  Następnie planowany jest dalszy rozwój w obszarze funkcjonalnym, jakościowym oraz ofertowym. 

Firma zapewnia, że wszystkie produkty  powstają w Łomży, a dokładniej w Parku Przemysłowym Łomża, gdzie spółka chce inwestować i rozwijać możliwości produkcyjne. 

 

Wnioski do programu „Hub of Talents 2”, można jeszcze składać  do 31 października 2021 roku.

https://startup.pfr.pl/pl/program/platforma-startowa-hub-talents-2/ 

mm
pon, 04 października 2021 18:05
Data ostatniej edycji: wt, 05 października 2021 10:51:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę