Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Gierowski sprzedał Pepees

Hubert Gierowski główny udziałowiec łomżyńskiego Pepepesu sprzedał cały posiadany pakiet 246 tys. (21,07%) akcji spółki. Nabywcą jest bliżej nieznana firma Central Capital LLC. Transakcja została przeprowadzona 16 listopada, a wczoraj do Pepeesu wpłynęła oficjalna informacja mówiąca o sprzedaży.

Central Capital LLC, wcześniej miała tylko 10 tys. walorów Pepeesu. W internecie nie ma żadnych informacji o nowym największym akcjonariuszu Pepeesu. Dodajmy tylko, że 16 listopada na zamknięciu sesji kurs wyniósł 64,9 zł. Rynkowa wartość pakietu Józefa H. Gierowskiego wynosiła więc ok. 16 mln zł.

Hubert Gierowski jest architektem, synem znanego malarza prof. Stefana Gierowskiego. W 2001 r. na liście najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost" znalazł się na 41. pozycji.
Od kwietnia 2005 roku ścigany jest listem gończym. Lubelska prokuratura zarzuca mu udział w milionowych oszustwach podatkowych – których miał się dopuścić przy przejmowaniu lubelskiego browaru jeszcze w 1999 roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę