Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

III Międzynarodowe Forum Gospodarcze

"Rozwój innowacyjnej nauki. Nauka - klucz do wzrostu i rozwoju" – pod takim hasłem 9-10 września w WSA w Łomży odbędzie się III Międzynarodowe Forum Gospodarcze.

Konferencja jest kontynuacją cyklu międzynarodowych spotkań współfinansowanych z programu Odpowiedzialność Nauki - Doskonała Nauka - Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Po okresie zastoju i zachwianiu łańcuchów dostaw wywołanych pandemią, Forum staje się okazją odbudowy i nawiązania nowych kontaktów, wymianę doświadczeń czy wypracowania nowych sposobów działania w zmieniającej się gospodarce - pisza organizatorzy w przesłanej informacji. To także okazja promocji oferty polskich uczelni wyższych, wyników badań, prac rozwojowych, w środowiskach lokalnych i wśród przedstawicieli obecnych na konferencji państw Polski, Włoch, Belgii i Portugali. Od 2017 roku Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami - szczególnie małych i średnich firm a samorządem.

Wśród zaproszonych gości będą również przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Pełnomocnik Rządu ds. inwestycji zagranicznych, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki oraz reprezentanci Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Obrony Narodowej. 

III Międzynarodowym Forum realizowane jest w wspólnie z 24 samorządami - członkami stowarzyszenia ŁFS oraz przedstawicielami administracji rządowej, instytucjami biznesowymi i okołobiznesowymi udziałem partnerów JST.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie działu w III Międzynarodowego Forum Nauka - Gospodarka - Rozwój poprzez wypełnienie formularza,  https://lfs.org.pl/ formularz  który zostanie przesłany na adres mailowy biuro@lfs.org.pl.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę